Jump to content

Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić

Grothgar
 Share

Recommended Posts

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-6992.html

Sam się zastanawiam. Jeśli doliczyć 23%VAT to będzie około 960zł...

Szukajcie wersji 32GB ze względu ba to że 16GB ma tylko standardy TDD-LTE + TD-SCDMA czyli jest to wersja działająca jedynie na chińskim rynku. Wariant międzynarodowy to TDD-LTE + FDD-LTE i jest to wersja 32GB ktora względem 16GB posiada też wyżej takyowany procesor.

Edited by Igorius
  • Like 1

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-6992.html

Sam się zastanawiam. Jeśli doliczyć 23%VAT to będzie około 960zł...

Szukajcie wersji 32GB ze względu ba to że 16GB ma tylko standardy TDD-LTE + TD-SCDMA czyli jest to wersja działająca jedynie na chińskim rynku. Wariant międzynarodowy to TDD-LTE + FDD-LTE i jest to wersja 32GB ktora względem 16GB posiada też wyżej takyowany procesor.

Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB...

11870923_926155507420043_647884114083680

• Like 1

Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB...

Jeśli jest tak, jak mówisz to można zaoszczędzić parę złotych, szczególnie że jest oddzielny slot na karty microSD. Muszę popatrzyć co i jak z ofertami...

Paypal.

Nie tylko - można też kartą kredytową oraz przelewem bankowym -> https://www.ibuygou.com/help/payment-methods.html Edited by Igorius
  • Like 1

Polecam nie wchodzić w zwykłe przelewy... Nie dość, że skasują was jak za zborze za przelew międzynarodowy to jeszcze nie macie żadnego zabezpieczenia jakby coś "nie pykło" :)

Jeśli jest tak, jak mówisz to można zaoszczędzić parę złotych, szczególnie że jest oddzielny slot na karty microSD. Muszę popatrzyć co i jak z ofertami...

Jestem tego samego zdania, lepiej brać 16Gb i za tą różnicę dokupić sobie SD jeżeli się używa takie rzeczy, a tego 0.2GHz różnicy na procku w normalnym użytkowaniu nie odczujesz :)

• Like 2

A co? Wersja 32GB nie ma SD?

Ja czekam na mi5 ale będę na pewno śledził opinie o Redmi Note 2 :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Ma, ale jeżeli możesz i tak wsadzić SD i tak, to po co płacić ~100zł więcej za 16Gb więcej pamięci?

• Like 1

I już ostatnie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy xiaomi redmi note 2 prime będzie obsługiwał OTG USB (dac FiiO)?

Z tego co czytam to obsługuje, ale na 100% pewnie dowiemy się jak telefony zaczną być rozprowadzane :P Narazie niewiele jest informacji :P

Hmmm.... Buriza pisał mi że niedostępne w sprzedarzy i to jest tylko preorder. Ale nieważnr bo jeśli już yo dopuero na imieniny kupuę. ;)

Btw- czy kupione na ibuygou urządzenie Redmi 2 Prime ma już wgrane polskie MiUi lub choćby posiada tę aplikację updater do aktualizacji nakładki do polskiego MiUi?

• 2 weeks later...

Witam

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem nowy i trafiłem tu w celu uzyskania informacji jak i gdzie kupić Redmi Note 2. Chciałby nabyć wersję 16GB oczywiście FDD (będzie działać wszystko poprawnie w Polsce?). Moglibyście mi polecić sprawdzonego sprzedawcę z dobrymi cenami? I oczywiście żeby miał telefon w magazynie. 

I mam pytanie odnośnie Vat-u. Jak wygląda sprawa gdyby został owy podatek nałożony? Ktoś się kontaktuje telefonicznie? Zawiadomienie pocztą? Jak to działa? 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...