Skocz do zawartości

Jaką kartę sd macie u siebie i jak się sprawuje


drabollo

Rekomendowane odpowiedzi

Ją ogólnie nie polecam kart powyżej 16 GB pamięci RAM. Miałem kilka 32 GB i wszystkie z czasem mi padały począwszy od Kingstona, SanDisk 'a, aż po Goodram. Wszystkie były oryginalne i na gwarancji, ale cóż z tego jak dane utraciłem. Teraz mam kartę 16 GB firmy Goodram od ponad roku i jak na razie działa dobrze.

Wysłane z RedMi Note 4G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszła do mnie nowa karta Samsung 32gb Evo UHS 1. Karta zdecydowanie szybsza od mojej poprzedniej 32gb SanDisk. Class 4 ale mam jeden problem. Nie mogę za chiny na nią wgrać nic np przez Airdroid. Wywala cały czas brak uprawnień! Wie ktoś jak to obejść? Dziwne jest to że na SanDisk wszystko działało a tu nie chce a tylko zamieniłem karty i jest lipa. Roota mam bo wersja deweloperska. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wysłany z mojego Redmi 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre telefony mają problem z kartą SanDisk 32 GB, sam ją używałem i po jakimś czasie zaczęła uciekać z systemu.

Ale od trzech lat mam tą samą kartę Adata 32 GB class 10, używana na kilku telefonach i do tej pory nic się z nią nie dzieje ☺

Właśnie doszła do mnie nowa karta Samsung 32gb Evo UHS 1. Karta zdecydowanie szybsza od mojej poprzedniej 32gb SanDisk. Class 4 ale mam jeden problem. Nie mogę za chiny na nią wgrać nic np przez Airdroid. Wywala cały czas brak uprawnień! Wie ktoś jak to obejść? Dziwne jest to że na SanDisk wszystko działało a tu nie chce a tylko zamieniłem karty i jest lipa. Roota mam bo wersja deweloperska. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wysłany z mojego Redmi 2

A próbowałeś czy system ma uprawnienia do zapisu na karcie? Miałem wcześniej też z tym problemy i rozwiązaniem była apka SDFix.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

tylko wczesniej z Sandiskiem nie mialem wogole problemu. Apka Sdfix pokazuje ze jest wszystko ok i nie trzeba nadawac uprawnien.Sprawdzalem nawet recznie plik z zapisem permissions i wszystko jest ok. Sprawdzilem nawet na starym Galaxy Ace 2 i tam dziala normalnie... dziwne.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...