Panczo_Dragon

Rozwiejmy wątpliwości na temat którą wersję Mi4 wybrać.

Rozwiejmy wątpliwości 3G czy 4G ?? 2GB czy 3GB RAM  

42 members have voted

1. 1. Co osobiście uważasz za ważniejsze ?? LTE czy 3 GB RAM. Którą wersję MI4 wybrałbyś/wybrałeś ??

• Mi4 LTE 2GB RAM
    • Mi4 WCDMA 3GB RAM

Recommended Posts

Proszę o  wypowiedź którą wersję Mi4 wybrałeś lub wybrałbyś w tym momencie. 

Czy jest to:

Mi4 LTE   2GB RAM

Mi4 WCDMA   3GB RAM

Co jest dla Ciebie ważniejsze ?? LTE czy 3 GB RAM.??

3GB RAM - tą opcję wybieram. Jest trochę bardziej przyszłościowa. LTE fajna sprawa, ale przy 3G mam na tyle szybki internet, że nie widzę sensu mieć LTE.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

• Like 1

Ja właśnie wole LTE... 2Gb ram jest dla mnie wystarczające, a LTE się przydaje przy udostępnianiu sieci na PC :P

No właśnie wydaje mi się, że 2 GB RAM wystarcze jeśli nawet w Galaxy S5 z super ciężkim systemem samsunga w miarę to działa. Rezygnować z LTE to trochę słabo. Chociaż 3G do maila, Facebooka i pobrania aplikacji od czasu do czasu w zupełności wystarczy. Widzę, że cieżko będzie rozwiać watpliwości osób które sie wąchają.

To kupcie 3GB LTE, jeszcze da się zdobyć. MIUI na Mi4 zabiera ponad 1GB ramu, w zależności od wersji romu również, u mnie około 1,4. Dlatego jak odpale kilka zwykłych aplikacji to to 3GB sprawdza się wyśmienicie.

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie Meizu MX4 :) On ma wszystko i nie trzeba z niczego rezygnować. Drugą opcją będzie chyba Xiaomi Mi4 z 3GB RAM i bez LTE, Chyba internet 3g jest wystarczający no i można go kupić w wersji czarnej. 

U mnie np. zdecydowała dostępność kolorów. Chciałem TYLKO I WYŁĄCZNIE kolor czarny, a dostać wersję 3GB z LTE, wtedy było/jest prawie nie realne.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

I dobrze. Łatwiej wymienisz ekran jak zbijesz.

Wysłano z MI Note

O co chodzi z tym ekranem ?? A tak serio to czy wersja czarna serio ma do d**y ramkę i lepiej iść w kolor biały ?? Tył nie ma znaczenia bo można go wymienić na setki innych wzorów. Czy biały wyglada tak samo elegancko jak czarna wersja ?? Nigdy nie miałem białego telefonu i nie wiem jak to wyglada.

W białej wersji masz po prostu metal. A w czarnej malowany metal. Lakier się ściera i wychodzi srebrne. Nie ładnie to wygląda itd. itp. To tak jak w HTC One M7 było przy czarnej i czerwonej wersji.

Wybrałam wersje 3 GB RAM :)

Internet całkiem ok chodzi na 3G.

Co do koloru, biały prezentuje się naprawdę świetnie, kupiłam szklane plecki i telefon w okolicy robi furorę xD

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Szklane plecy? Co to takiego?

Nie lepiej było bambus czy inne "drewno" na tył Mi4?

To chyba robi jeszcze lepsze wrażenie.

Tak, mniej więcej o coś takiego chodzi.

Może i robi jeszcze lepsze wrażenie, ale według mnie biały i tak prezentuje się na tyle dobrze, że nie muszę go ulepszyć bambusem czy innym "drewnem" :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Zamówiłem wersję 3GB z LTE w sklepie http://accessories4you.pl. Czekam z niecierpliwością :) Plecki drewniane zamówię ale jeszcze nie wiem który kolor albo Morela albo Latte. Jeśli ktoś ma takie plecki proszę dajcie jakąś fotkę real bo te w internecie wszystkie podrasowana :)

Ja w tym tygodniu zamówię Mi4 64GB z pleckami drewnianymi oraz folia na ekran :) Nie mogę się doczekać!

@Panczo_Dragon

Wczoraj zamówiłem (dzisiaj wysłali) Mi4 3GB z LTE na XFS i do tego morelowe plecki. Oby doszło w tym tygodniu :) Jak dojdzie to zrobię jakąś fotkę.

Edited by nastovi
  • Like 1

LTE czy 3 GB RAM? Dlaczego nie ma w tej ankiecie 3 opcji? Ja mam LTE 3GB RAM biały, od maja tego roku, po przesiadce z Sony Xperia S czuję się jakbym używała rakiety kosmicznej a nie zwykłego telefonu :) Od pierwszego dnia zdobył moją sympatię i wciąż zaskakuje mnie na plus płynnością, stabilnością no i wyglądem oczywiście, same ochy i achy póki co. A znajomi? Najpierw się śmieją co za wynalazek mam, a potem szczena opada :D Pozdrawiam wszystkich wahających się :)))

LTE czy 3 GB RAM? Dlaczego nie ma w tej ankiecie 3 opcji? Ja mam LTE 3GB RAM biały, od maja tego roku, po przesiadce z Sony Xperia S czuję się jakbym używała rakiety kosmicznej a nie zwykłego telefonu :) Od pierwszego dnia zdobył moją sympatię i wciąż zaskakuje mnie na plus płynnością, stabilnością no i wyglądem oczywiście, same ochy i achy póki co. A znajomi? Najpierw się śmieją co za wynalazek mam, a potem szczena opada :D Pozdrawiam wszystkich wahających się :)))

W piątek dotarła do mnie własnie opcja LTE 3GB. Nie dałem w ankiecie takiej opcji ponieważ na początki nie brałem tej opcji pod uwagę (dosyć ciężko dostępna). 

Co do samego telefonu to po 4 dniach używania mogę stwierdzić kilka rzeczy:

- Bały jest piękny !! (a długo nie mogłem się przekonać do tego koloru)

- Wykonanie genialne. Dla mnie ogromy plus to wymienna tylna klapka. Jeśli się porysuje można wymienić i wszystko jak nowe.

- Bateria przy normalnym użytkowaniu to po prostu poezja -2 dni bez problemu.

- Stabilność i płynność na tą chwilę = Apple. A może jest nawet lepiej.

- Ekran przepiękny i jasny. Może nie jaśniejszy od mojej poprzedniej S5 ale dla mnie jest ładniejszy.

Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam się po co męczyłem się przez ostatnie 3 lata z Samsungiem (s3 i s5 - niezłe ale Mi4 jest dużo ciekawsze). Jeśli ktoś jest niezdecydowany to polecam - bierzcie Mi4 w ciemno ale koniecznie wersję z 3 GB RAM (LTE nie jest niezbędne). Ja zakupiłem w Accessories4you.pl ponieważ tam dostałem fakturkę VAT.

Po dłuższym czasie używania wypowiem się czy nadal podtrzymuje swój zachwyt tym sprzętem :)

Teraz przygotowuje się do zakupu kamery Xiaomi Yi i jeśli jest tu jakiś użytkownik tej kamery to proszę o kontakt prywatny. Chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

Edited by Panczo_Dragon

Guest
This topic is now closed to further replies.