Jump to content

nastovi

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About nastovi

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. slimdick Dzięki, wszystkie dźwięki z MIUI 8 można pobrać z http://en.miui.com/thread-306059-1-1.html
 2. Panowie, czy jest możliwość skopiowania dzwonków telefonu/powiadomień do jakiegoś folderu w celu np. przeniesienia na inny telefon?
 3. Żeby otrzymać nr trackingu trzeba dodatkowo dopłacic 1,5 albo 1,99$, nie pamiętam dokładnie. Mówię o najtańszej opcji.
 4. W opisie na gearbest jest mowa o Mi Bandzie 41 mAh oraz kolorowymi diodami, natomiast dzisiaj otrzymałem wersję 45 mAh i białymi diodami ;/ Zamawiałem 9 września.
 5. Na Mi4 nie, ale co to ma za znaczenie. Szkło ma tydzień, telefon obchodzony delikatnie, a rysuje się jak zwykła tania folia.
 6. Ja od siebie nie polecam szkła Mocolo od powergsm. Telefon noszę w kieszeni w spodniach (mało) lub w torbie. Kieszień w spodniach jest zawsze pusta, a w torbie mam przegródkę tylko na telefon. Dzisiaj zauważyłem, kilka delikatnych rys na szkle, których wczoraj jeszcze nie było. Szkło mam na ekranie od mniej więcej tygodnia. Z telefonem obchodzę się delikatnie, więc liczyłem, że dłużej wytrzyma bez rys. Póki co nie wygląda to tragicznie, ale kolejne szkło z pewnością nie będzie od mocolo. Poza tym szkło jest dobrze wycięte i łatwo się nakleja, aż się dziwiłem, że udało mi się za pierwszym p
 7. Zgadza się, bardzo szybko. Ja zamawiałem w niedzielę, w poniedziałek wysłali, a w środę odebrałem telefon.
 8. http://miuipolska.pl/miui-v6/ Mój Mi4 od XFS miał zainstalowanego multilanga. Dzisiaj zainstalowałem miuipolska zgodnie z poradnikiem (metoda nr 1) bez żadnych problemów.
 9. Bardzo możliwe, bo numerek wersji przed aktualizacją (aktualnie 5.8.6) był dużo niższy. Dzięki
 10. Cześć, wczoraj dostałem mojego Mi4 3GB LTE z XFS, piękna maszynka, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy przy podgłąszaniu/ściszaniu dzwonka bocznymi przyciskami macie ten charakterystyczny dźwięk (beep) jak na czystym Androidzie? Wydaje mi się, że po pierwszym uruchomieniu coś takiego było, a potem dopiero zniknęło. Nie żeby mi tego brakowało, aczkolwiek jestem ciekawy jak to tutaj powinno być
 11. @Panczo_Dragon Wczoraj zamówiłem (dzisiaj wysłali) Mi4 3GB z LTE na XFS i do tego morelowe plecki. Oby doszło w tym tygodniu Jak dojdzie to zrobię jakąś fotkę.
×
×
 • Create New...