Skocz do zawartości

Redmi Note 11 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.2.0.SGKMIXM - Android 12


Rekomendowane odpowiedzi

michu1210 i Matysek bardzo wam dziękuje za okazaną pomoc i wytłumaczenie tak samo jak Kacprowi.

Stalo się coś dziwnego: zastosowałem   OrangeFox-R11.1_5_A11-spes-27.06.22.img tak jak poradził  Matysek  i poszło od pierwszego strzału. 

Pokazało się logo miui — troche się bałem, bo tak juz było potem przygasało pokazywało drugi raz i włączał się ten niebieski TWRP, z którego nie mogłem wyjść. Tym razem zaczął fon myśleć, z nerwów wyszedłem na papierosa-przychodzę system włączony, sprawdzam miui-a tu jest-MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.2.0.SGKMIXM - Android 12    - nie skasowało żadnych aplikacji , spokojnie się zupgradowało. I działa No, mimo że się tym długo zajmuje a z Xiaomi miałem chyba ze 7  fonow-teraz mam 8 i 9 - REDMI NOTE 11 NFC I REDMI NOTE 11 PRO 5G - bo te fony dla mnie są fajne nowe-co świadczy o tym ze aktualizacje będą jeszcze długo-moze nawet doczekam się Androida 13, a  może 14 - marzenia. Wszyscy dostaliście lajki za pomoc. Tyle razy robiłem takie rzeczy i wszytko szlo poprawnie-tym razem fon przez 8 razy chyba się zbiesił-i nie dało się zainstalować powyższego softu-a teraz jak napisałem poszło od strzału co mnie cieszy, bo będę mógł instalować przez recovery-a nie fasboota. Jestem chyba od was wszystkich starszy - 54 lata-ale człowiek uczy się na błędach i od młodszych kolegów całe życie. Mimo  mojego wieku jako ze  mam lat ile mam-troche się znam na sprzecie-i praktycznie softwerowo serwisuję u siebie w klatce chyba u wszystkich sąsiadów w razie draki-za darmo zresztą-bo komputery, smartfony, tablety i łamanie zabezpieczeń to mój konik-co realizuję w miarę możlwości-bo praktycznie od 4 lat 24h/dobę  opiekuję sie chorą na Alzheimera Kochaną i jedyną, która mi została z rodziny  Mamą-to tylko tak napisałem w ramach wyjaśnienia-bo pewnie was to nie interesuje — przepraszam. Ale mam to co chciałem i już nie boję się recovery. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Krzysztof.

P.S-Wiem ze nie to Forum,  nie ten dział, ale napiszę — przepraszam — mam jeszcze oprócz dużej ilości sprzętu (stary gadżeciarz) - tablet Samsung Galaxy Tab A8 - gdyby ktoś miał podobne zainteresowania bardzo proszę o info na PW — porozmawiamy. Proszę Moderatora o niekasowanie mojego P.S. - to pierwszy i ostatni raz.

Tyle że wygląda na to, że zablokował się bootloader — bo to, co pisze w opcjach programisty to jedno ze nieodblokowane — ale przy restarcie kłódka otwarta-więc  fonik trochę mnie oszukuje, ale nawet gdyby to nie było odblokowane to nie problem — odblokowywałem go po moich zabawach już chyba 8 razy. Ale według zasad miui.eu przy wgrywaniu softu — bootloader chyba nie powinien się blokować — prawda ??

 

Ależ sie rozpisalem prawda - sorry - ale jeszcze jedna rzecz o REDMI NOTE 11 PRO 5G - mam zainstalowany soft z forum z Androidem 11 i działa spoko. Ale znalazłem w necie soft miui.eu z androidem 12. Wgrałem działa ok, ale jeden bug — wywala wszystkie aplikacje do SMS-ów, MM-sów - nawet aplikacja oryginalna. Ktoś to instalował ?? To : xiaomi.eu_multi_VEUX_V13.0.1.0.SKCCNXM_v13-12-fastboot. Ja wróciłem do Androida 11, ale ciekawość mnie znów zrzera-czy ktoś bawił się tym softem?

Edytowane przez Krzysztof 68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam już wgraną wersję dla Androida 12 13.0.2.0.SGKMIXM. Dostałem informację o aktualizacji do wersji 13.0.5.0.SGKMIXM. Jak przeprowadzić aktualizację aby nic nie usunąć? Nie mam TWRP. Wywala błąd, że aktualizacja nie odpowiada przy próbie automatycznego wgrania.

 

 

 

Screenshot_2022-11-14-12-58-20-195_com.android.updater.jpg

Screenshot_2022-11-14-12-58-10-564_com.android.updater.jpg

Dnia 15.08.2022 o 08:37, donko0 napisał:

a tak z ciekawości...czym się różni tak na prawdę android 11 od android 12? Są jakieś odczuwalne różnice ?

Nie działają płatności NFC przez Google Play. Musisz mieć wgraną aplikację banku i przez nią bezpośrednio płacić jak włączysz NFC, a nie przez Google Pay. Dodatkowo sugeruję ustawić aplikację banku, aby była cały czas uruchamiana w tle przy włączeniu telefonu. Mam nadzieję, że usuną ten błąd przy następnej wersji ROM-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...