Jump to content

Google Play - Produkt niedostępny w twoim kraju

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam serdecznie. Ostatnio zauważyłem, że nie mogę pobierać ze sklepu Play niektórych aplikacji, ponieważ widnieje tam napis "Produkt niedostępny w twoim kraju". Pogrzebałem trochę w ustawieniach i okazało się, że jest tam ustawiony w ogóle inny region i w ogóle nie moje dane tak jak na screenie poniżej. Nie mogę w żaden sposób tego zmienić. Po kliknięciu w "Zmień na Sklep Play Polska" nic się nie dzieje. Jakieś pomysły w jaki sposób mogę ustawić region na Polskę i zmienić imię oraz nazwisko? Posiadam soft Xiaomi.eu 12.5.6 stable

IMG_20220707_125358.jpg

Edited by Kris304

Posted (edited)

@Kris304 Zaloguj się na swoje konto Google na kompie. Wejdź w ustawienia > bezpieczeństwo > twoje urządzenia. Wyloguj się z każdej sesji. Potem na telefonie bedziesz się musiał ponownie zalogować. Przedtem wyczyść appkę sklepu google. Nie chce nic mówić, ale to mi wygląda, jakby ktoś był zalogowany na twoje konto. Możesz dla bezpieczeństwa zmienić hasło.

Edited by marcin19883
  • Like 1
  • Thanks 1

Problem rozwiązany. Dziękuję ci za pomoc @marcin19883

Otóż najwidoczniej ktoś włamał się jakiś czas temu na moje konto. Żeby usunąć jego dane trzeba było w ustawieniach konta Google usunąć profil płatności, który był zapisany na dane tego kogoś. Ale najpierw trzeba było zamknąć konto Google ADS, które ten ktoś sobie założył i i przypisał do profilu płatności na moim koncie Google. Na szczęście obyło się bez większych problemów.

Jeszcze raz dziękuję, temat do zamknięcia.

• ZduneX25 changed the title to Google Play - Produkt niedostępny w twoim kraju