Jump to content

Kris304

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kris304

 1. Mi 9t pro Strasznie długo włączają się wszelkie aplikacje, zajmuje im to dobre 2 sekundy a chrome to już w ogóle po włączeniu ze 4 sekundy widzę pusty ekran zanim zaskoczy. We wcześniejszej wersji był ten problem, ale teraz jest gorzej. Jestem po czystej instalacji.
 2. Zauważyłem że na tej wersji aplikacje włączają się dłużej niż na poprzednich wersjach. W szczególności Chrome, włącza się czarny ekran i dopiero po jakiejś sekundzie startuje. @edit mój model to Mi 9t pro
 3. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak działa MIUI 12 stabilne na Mi 9t Pro? Jestem na weekly i zastanawiam się nad przejściem na stable
 4. W moim Mi 9t pro od kilku aktualizacji występuje problem z animacją wygaszania ekranu. Zamiast zgasić się płynnie, ekran "klatkuje" i w rezultacie jest to takie kilku stopniowe wygaszenie ekranu, bardzo irytujące. Ktoś ma ten problem?
 5. Wybaczcie za głupie pytanie ale od kilku dni dopiero posiadam smartfona xiaomi i jestem totalnie zielony w tej marce. Czy jeśli zmienię region na Wielką Brytanię, zinstaluję Miui 11 a później wrócę na region Polski to będę nadal otrzymywał wszystkie aktualizacje OTA dla naszego kraju?
 6. Witam, czy dobrym wyborem jest kupno Mi 9t Pro w sklepie Dragonist? I jak u nich jest z gwarancją?
×
×
 • Create New...