Jump to content

Xiaomi czas bateri

tomkill
 Share

Recommended Posts

W dniu 20.06.2022 o 10:46, tomkill napisał:

Część ,korzystam z Xiaomi mi6 5 lat i po 1 godz bateri mam 60procent ,czas wymienić na nowy telefon Xiaomi ?

A dlaczego od razu telefon ? Ja wymieniłem aku (Nohon) i jest dobrze, szukałem czegoś o podobnych gabarytach ale wszystko teraz robią takie że może służyć za łopatę do śniegu a mój Ceramic spisuje się wybornie.

Posted (edited)

jaki telefon wybrac oneplus 9 pro czy doplacic i wziasc 10 pro? kto to widzial ze telefony z androidem kosztuje 4tys +

i mam problem z xiaomi mi6 ze nie ma zasiegu lte (raz jest raz niema)i to zbyt czesto;/

Edited by tomkill

Posted (edited)
W dniu 25.06.2022 o 06:07, QMiui napisał:

A dlaczego od razu telefon ? Ja wymieniłem aku (Nohon) i jest dobrze, szukałem czegoś o podobnych gabarytach ale wszystko teraz robią takie że może służyć za łopatę do śniegu a mój Ceramic spisuje się wybornie.

koszt wymiany bateri na nowa to 150zl,ale kusi mnie nowy telefon kupic ,bo ips to troche slaby wyswietlacz i brak 120hz ,zastanawiam sie nad oneplus 9Pro

Edited by tomkill

150 zł ? No nie do końca to prawda, na Al......es 45-60 zł ,filmik na You Tube ,opalarka (ostrożnie z nią ) lub suszarka do włosów, delikatność i odrobina ryzyka i gotowe. Prawdę powiedziawszy nie jest to trudne ale Twoja decyzja, nie namawiam, a że telefon wiekowy to fakt co nie zmienia faktu że mi służy wiernie i jestem happy. Pozdrawiam.