Skocz do zawartości

MiNote 10 Lite - brak internetu w przeglądarkach...


Eragon

Rekomendowane odpowiedzi

Global 12.5.6
Nju abo

Problem jest specyficzny, powracający co 7/14/21 dni... (znaczy się, co jakiś czas hah).

Opis:
Nie działa internet w przeglądarce (nieważne czy wbudowana Xiaomi, Chrome itd...).
Działa Messenger dla przykładu za to. Strzelałbym że problem z portami, może bug MIUI.
Problem za każdym razem dawał się rozwiązać poprzez reset ustawień sieciowych + restart telefonu. Ale teraz nie chce już, hah. 
Ktoś z Was ma jakiś pomysł? Poza instalacją MiuiPolska oczywiście ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę z tym od czasu 12.5.3. Początkowo tylko Yanosik się nie łączył, potem niektóre aplikacje nie miały internetu po danych mobilnych (pod wifi śmigało poprawnie) aż w końcu któregoś dnia nie otwierały się strony w Chrome co skutkowało przywróceniem ustawień fabrycznych bo to już była przesada. Żadne zmiany APN nic nie pomagały więc poleciało przywracanie. Początkowo wszystko było dobrze, zalogowałem konta, instalacja aplikacji i po pewnym czasie znów losowo coś nie działało po danych. Zrobiłem aktualizacje do 12.5.6 i od tamtej pory działa w miarę dobrze ale już zauważyłem że czasem coś ma problem z działaniem jak np. Yanosik.

Wyłączenie/włączenie danych czasem pomaga.

Początkowo też myślałem że to wina antywirusa czy firewalla bo używałem  bitdefendera ale po odinstalowaniu nic się nie zmieniło.

Pozostaje chyba czekać na to Miui 13 z androidem 12 które powinno niedługo być dostępne bo już wypuścili dla testerów albo cofnąć się wstecz do Miui 11 z androidem 10 bo na tym jak u mnie działało bez problemów. Może to wina Androida 11 ? 

Jesli chodzi o oczyszczanie to zauważyłem że potrafił kasować pliki których nie powinien. Przez przypadek to wyszło bo zapisywałem sobie tarcze do zegarka + grafika i znikały mi pliki tarcz a została sama grafika od niej. 

Edytowane przez d3tr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Pozostaje chyba czekać na to Miui 13 z androidem 12

No niestety. Jak patrzę na MIUI 13 od xiaomi.eu to czeka Cię rozczarowanie.
Nie dość, że nadal aplikacje zgłaszają brak internetu to jeszcze linki do YTVanced, OLX, shopee, otwierają się tylko w przeglądarce, tak jak gdyby nie było aplikacji na telefonie i nic z tym nie można zrobić. Na forum cisza.
Ja już mam serio dosyć Xiaomi i sądzę, że jedynym rozwiązaniem będzie wyj.., znaczy wyrzucenie tego telefonu balkonem i kupienie czegoś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...