Skocz do zawartości

Motywy nie zmieniają wyglądu aplikacji Wiadomości


Mickeydollxoxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam POCO X3 Pro i mam taki problem ,ponieważ żaden motyw nie działa u mnie poprawnie bo gdy wchodzę we wiadomości to nic tam się nie zmienia. Kolor tła i dymków jest taki sam cały czas od wbudowanego od początku motywu. Zmieniają się tylko ikonki. Ma ktoś ten sam problem? Czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mickeydollxoxo napisał:

żaden motyw nie działa u mnie poprawnie

Każdy działa poprawnie. Motywy zmieniają wygląd systemu (Miui), raczej nie potrafią zmieniać wyglądu obcych aplikacji. Niektóre potrafią zmieniać wygląd wiadomości od Xiaomi, ale ty masz apkę Googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wlazł mi screen wcześniej.
Ten motyw działał na stockowym romie i bez roota
Podmieniał wszystko łącznie z wiadomościami. Większość motywów nie zmienia wiadomości, ale są takie co zmieniają, trza poszukać ci tam pasuje
4a3302460364991e154f7e48f092c52c.jpg

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Motywy nie zmieniają wyglądu aplikacji Wiadomości
22 godziny temu, Netoper napisał:

Pobierz taki motyw który również zmienia wiadomości, autorzy pokazują na zrzutach co ich motyw zmienia.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Np. mój ulubiony był ten, i zmieniał wiadomości, ale to było na starsze miui.


 

No właśnie jak patrzę na zrzuty ekranu jak motyw ma działać to niby pokazuje że motyw zmienia wszystko a jak se go instaluję to d*pa

21 godzin temu, Antyhaker napisał:

Krótko - na oficjalnym oprogramowaniu nic z tym nie zrobisz. Musisz się z tym pogodzić.

Aa oki dziękuję za info. Smutne ale prawdziwe 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...