Skocz do zawartości

Problem


yeya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam telefon Xiaomi Redmi note 10 pro od mniej więcej pół roku z sieci T-mobile. ciągle z tym telefonem są problemy z czujnikiem zbliżeniowym, zawieszaniem się itp itd. Temat na pewno wałkowany był dobrych kilkanaście razy ale do rzeczy. Czy wgranie oprogramowania polskiego rozwiązuje temat?

Czy była by osoba chętna mi pomóc to zrobić? 

proszę o wyrozumiałość i jak nie napisałem tego postu w odpowiednim dziale proszę Admina o przeniesienie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że problem z czujnikiem zbliżeniowym ma wiele osób dlatego pytam, dodam że dodatkowo chciałbym zmienić soft aby była możliwośc nagrywania rozmów.

Jak by ktoś był chętny mi pomóc i wytłumaczyć w skrócie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny. Niechciał bym coś popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, yeya napisał:

Czytałem że problem z czujnikiem zbliżeniowym ma wiele osób dlatego pytam, dodam że dodatkowo chciałbym zmienić soft aby była możliwośc nagrywania rozmów.

Jak by ktoś był chętny mi pomóc i wytłumaczyć w skrócie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny. Niechciał bym coś popsuć.

jakim momencie ci sie zawiesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, yeya napisał:

Czytałem że problem z czujnikiem zbliżeniowym ma wiele osób dlatego pytam, dodam że dodatkowo chciałbym zmienić soft aby była możliwośc nagrywania rozmów.

Jak by ktoś był chętny mi pomóc i wytłumaczyć w skrócie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny. Niechciał bym coś popsuć.

Zmiana softu np. na Indonezja (mozliwość nagrywania połaczeń tel.)

1. Musisz  najpierw odblokować bootloadera  tutaj narzędzie https://mega.nz/file/XxdAEDCA#8S2pNaPH9BIcudsVqNgGtiZSP9QdKEDzuZChjypMbnM  czekasz 160 godz.

Po tym okresie tj. około 5 dni

2. Ściągasz najnowszą wersję roomu  tutaj https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/   wersje fastboot

2. Program do flasha tutaj https://mega.nz/file/38lSELzT#Pz-fWZgA6OpZrtGcKjepAkMXTFtyEBxoKROpY7a1JIk   

Przed fleszowaniem wchodzisz w  fastboot smartfona przytrzymując przycisk zasilania i ściszania głośności  i podłączasz telefon kablem USB do kompa.

Pamiętaj o kopi zapasowej danych i kontaktów ponieważ ta operacja przywraca aparat do ustawień fabrycznych.

foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy  do Dysk lokalny C)

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Netoper napisał:

Kopia to przed odblokowaniem bootloadera, bo wtedy już czyści się pamięć .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Tak i jeszcze jedno foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy  do Dysk lokalny C)

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...