Jump to content

Problem

yeya
 Share

Recommended Posts

Witam, Panowie jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam telefon Xiaomi Redmi note 10 pro od mniej więcej pół roku z sieci T-mobile. ciągle z tym telefonem są problemy z czujnikiem zbliżeniowym, zawieszaniem się itp itd. Temat na pewno wałkowany był dobrych kilkanaście razy ale do rzeczy. Czy wgranie oprogramowania polskiego rozwiązuje temat?

Czy była by osoba chętna mi pomóc to zrobić? 

proszę o wyrozumiałość i jak nie napisałem tego postu w odpowiednim dziale proszę Admina o przeniesienie. 

Pozdrawiam

Jeśli to jest problem softu to wgranie oprogramowania pomoże, jeśli wada sprzętu to nie.
A co do wgrywania to są gotowe poradniki, wystarczy je poczytać bo bezsens jest kopiowanie ich i wklejanie tu do tematu.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Czytałem że problem z czujnikiem zbliżeniowym ma wiele osób dlatego pytam, dodam że dodatkowo chciałbym zmienić soft aby była możliwośc nagrywania rozmów.

Jak by ktoś był chętny mi pomóc i wytłumaczyć w skrócie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny. Niechciał bym coś popsuć.

6 godzin temu, yeya napisał:

Czytałem że problem z czujnikiem zbliżeniowym ma wiele osób dlatego pytam, dodam że dodatkowo chciałbym zmienić soft aby była możliwośc nagrywania rozmów.

Jak by ktoś był chętny mi pomóc i wytłumaczyć w skrócie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny. Niechciał bym coś popsuć.

jakim momencie ci sie zawiesza?

11 godzin temu, yeya napisał:

Zmiana softu np. na Indonezja (mozliwość nagrywania połaczeń tel.)

1. Musisz  najpierw odblokować bootloadera  tutaj narzędzie https://mega.nz/file/XxdAEDCA#8S2pNaPH9BIcudsVqNgGtiZSP9QdKEDzuZChjypMbnM  czekasz 160 godz.

Po tym okresie tj. około 5 dni

2. Ściągasz najnowszą wersję roomu  tutaj https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/   wersje fastboot

2. Program do flasha tutaj https://mega.nz/file/38lSELzT#Pz-fWZgA6OpZrtGcKjepAkMXTFtyEBxoKROpY7a1JIk   

Przed fleszowaniem wchodzisz w  fastboot smartfona przytrzymując przycisk zasilania i ściszania głośności  i podłączasz telefon kablem USB do kompa.

Pamiętaj o kopi zapasowej danych i kontaktów ponieważ ta operacja przywraca aparat do ustawień fabrycznych.

foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy  do Dysk lokalny C)

Edited by rumot

34 minuty temu, Netoper napisał:

Kopia to przed odblokowaniem bootloadera, bo wtedy już czyści się pamięć .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Tak i jeszcze jedno foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy  do Dysk lokalny C)

Edited by rumot