Jump to content

Skrót do ukrywania numeru (id rozmówcy)

jankoo

Recommended Posts

Czy da się zrobić na pulpicie skrót lub widżet do ukrywania id podczas połączeń? Czasami mi to potrzebne i muszę kopać w menu. Próbowałem użyć Shortcut maker, ale nie znajduję tam tej ścieżki. Jakiś inny pomysł? 

41 minut temu, jankoo napisał:

Jakiś inny pomysł? 

Można zrobić skrót pokazywania id razem z ustawieniami połączeń oczekujących. Launcherem aktywności. U mnie (Mi9Lite) to jest w Telefon-usługi, Ustawienia połączenia GSM.

5 minut temu, FromWP napisał:

Można zrobić skrót pokazywania id razem z ustawieniami połączeń oczekujących. Launcherem aktywności. U mnie (Mi9Lite) to jest w Telefon-usługi, Ustawienia połączenia GSM.

Dzięki - jest to jakieś rozwiązanie, chociaż nie idealne. Mam dwie karty SIM i dopiero trochę głębiej w ustawieniach zaawansowanych jest rozróżnienie id dla jednej i drugiej karty. Powalczę, może coś wykombinuję. 

Mam jednak inny problem - w Activity launcher po kliknięciu "utwórz skrót" jednak skrótu nie tworzy...

12 minut temu, jankoo napisał:

w Activity launcher po kliknięciu "utwórz skrót" jednak skrótu nie tworzy...

Bo trzeba mu nadać uprawnienia do tworzenia skrótów. Jedyne którego potrzebuje.  W dodatkowych uprawnieniach, jak przytrzymasz jego ikonę i klikniesz w informacje.

• Thanks 1

10 minut temu, FromWP napisał:

Bo trzeba mu nadać uprawnienia do tworzenia skrótów. Jedyne którego potrzebuje.  W dodatkowych uprawnieniach, jak przytrzymasz jego ikonę i klikniesz w informacje.

Ooo, dzięki Ci! Na to nie wpadłem. Może dlatego, że się nie burzył. Pisał, że tworzy, ale nie tworzył...

• Thanks 1