Jump to content

Telefon nigdy się nie usypia note 10S


vipmatrix7
 Share

Recommended Posts

Screenshot_2021-11-07-13-25-23-406_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.ab1f2e3f15a9d48960f65680c87458ec.jpg

Cześć. Piszę w sprawie problemu z baterią. Otóż telefon Redmi note 10S w ustawieniach baterii pokazuje że jest wybudzony. Jedynie kiedy niebieska linia wybudzenia znika to tryb ultra oszczędzania baterii. Poza tym nigdy. Kupiłem telefon z softem EEEa europejskim. Odblokowałem BL wygrałem global wybierając opcję czyszczenia wszystkiego i blokady BL i nadal to samo. Czysty soft jeszcze żadnej aplikacji zainstalowanej a mimo to zawsze wybudzony. Aa i jeszcze nigdy nie pokazuje się pasek wifi. Tak samo mam problem z tym że nie mogę skopiować własnych aplikacji przez opcję backupu dostępna w ustawieniach. Pokazuje "nieobsługiwane". Jak to ugryźć? O co może chodzić. 

Edited by vipmatrix7
Link to comment
Share on other sites

@vipmatrix7 brak paska Wi-Fi  w tym miejscu to norma w wielu modelach. Ciągłe wybudzenie, z reguły przypadłość wersji romu. Nowsza może to naprawić. Lokalna kopia może nie obsługiwać niektórych aplikacji. Jej przydatność jest dla mnie bardzo wątpliwa. Masz najnowszy rom V12.5.13.0.RKLMIXM ?

Link to comment
Share on other sites

Mam dokładnie ten najnowszy rom. Na europejskim najnowszym było tak samo wszystko. Kopia nie obsługuje ani jednej aplikacji. Na Redmi note 8 każda jedna była kopiowana. Przez to wybudzenie bateria szybko schodzi podczas nieużywania. Gdybym nie wgrywał nowego przez miflash to pomyslalbym że jakieś śmieci zostały ale chyba nie ma takiej opcji. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...