Jump to content

Xiaomi Mi 8 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.2.0.QEACNXM - Android 10


mrosi
 Share

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 8 (nazwa kodowa: dipper).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI8_V12.5.2.0.QEACNXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@acocieto. Tak użytkuję już miesiąc. Mogę polecić. Jest to najstabilniejsza wersja MIUI 12. Małe błędy zostały po naprawiane. Jedynie bateria na LTE trzyma mi 2h xd (na wifi blisko 4h). No, ale kondycja mojej baterii po 3 latach to 70%, więc napewno tego jest przyczyna. Przypomniało mi się, że zaraz po aktualizacji działał bardzo źle czytnik linii papilarnych, ale dodanie na nowo rozwiązało problem.

Na koniec dodam, że ostanie wydanie miui global jest nie śmiesznym żartem. Zostawienie tak nie dopracowanego softu świadczy o podejściu do klientów.

Na dzień dzisiejszy mogę śmiało polecić ostatni rom xiaomi.eu i ewentualnie jak ktoś nie lubi miui to Pixel experience, LOS. MIUI global jest nie wskazany. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...