Jump to content

Redmi Note 8T - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - V12.0.2.0.RCXMIXM - Android 11

mrosi
 Share

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 8T (nazwa kodowa: willow).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.0.2.0.RCXMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Jakieś błędy inne na tym romie???

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Znalazłem buga usuwa aplikacje z autostartu choć uprawnienia są nadane
Brak możliwości wyłącznie optymalizacji miui
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Jak to jest bug w romie to nic się nie zrobi, można jedynie spróbować wyczyścić pamięć aplikacji, ewentualnie zobaczyć na apkmirror czy nie ma jej nowszej wersji.
Bo uprawnienia do mikrofonu są przyznane?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Chodzi o to czy rejestrator ma przyznane uprawnienia do mikrofonu, bo może aktualizacja usunęła.
Jak ma , to zdejmij i przyznaj ponownie, bo czasami potrafią się uprawnienia zakrzaczyć.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Ten sam model, aktualizacja przez OTA i również miałem problem z nagrywaniem - rozmówcę nagrywał a mnie nie. Podmiana aplikacji na nowsze wersje z apkmirror nic w temacie nie zmieniła więc wróciłem do V12.0.4.0.QCXMIXM. Coś straciłem?

W dniu 26.11.2021 o 15:41, luki124 napisał:

Ten sam model, aktualizacja przez OTA i również miałem problem z nagrywaniem - rozmówcę nagrywał a mnie nie. Podmiana aplikacji na nowsze wersje z apkmirror nic w temacie nie zmieniła więc wróciłem do V12.0.4.0.QCXMIXM. Coś straciłem?

Jak bezpiecznie wrócić do starszej wersji?

• 1 month later...

Pojawiła się nowa wersja, wgrałem i teraz już nagrywanie w ogóle nie działa. Próbowałem wgrać starszą wersję przez recovery ale niestety telefon się wtedy nie uruchamia. Wgrywam najnowszą i się uruchamia ale niestety błąd nagrywania dalej istnieje. Może próbować wgrać starszą wersję przez fastboota?