Skocz do zawartości

Mi Electric Scooter Essential | Tempomat/25km.


noisxy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od miesiąca używam tej hulajnogi na krótkie odległości. Wiem, że kiedyś można było używać tempomatu.

 

Jest jakiś sposób na przywrócenie tej funkcji, oraz jeżeli można to zmienić z 20km/h na 25km/h. Głównie zależy mi na tempomacie.

Jestem w tym dziale kompletnie nowy oraz zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tempomat musisz zrobić downgrade oprogramowania bo w nowych wersjach ta funkcja została wyłączona a jeśli chcesz ustawić inną prędkość  to musisz przygotować sobie odpowiedni soft z odpowiednimi dla Ciebie parametrami i go wgrać. Jak to zrobić? Już setki razy było to przedstawiane tu na forum, więc dasz sobie radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Battery_Saver napisał:

Jeśli chodzi o tempomat musisz zrobić downgrade oprogramowania bo w nowych wersjach ta funkcja została wyłączona a jeśli chcesz ustawić inną prędkość  to musisz przygotować sobie odpowiedni soft z odpowiednimi dla Ciebie parametrami i go wgrać. Jak to zrobić? Już setki razy było to przedstawiane tu na forum, więc dasz sobie radę

Okej, a skąd pobiore niższa wersję niż ta z wyłączonym tempomatem?

Bo jak rozumiem, jeżeli chce zwiększyć prędkość to muszę kupić tą subskrypcję w xiaoflasher i wtedy również będę mógł używać tempomatu? Bo z tego co wiem, xiaoflasher pozwala na własny soft z wgraniem jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...