Jump to content

Problem z aplikacja aktualizacja


taba19
 Share

Recommended Posts

Witam mam zainstalowaną wersje  v125 4 0 rkacnxm  chciałem zainstalować nowa wersje xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V12.5.7.0.RKACNXM_v12-11 niestety aplikacja do aktualizacji potrafi pobrać nowy rom przez otg ale w monecie weryfikacji i instalacji gdzie trzeba wcisnąć przycisk "tak" niestety nie można go przycisnąć anuluj owszem działa ale tak nie i siedzę i mecze się z tym

Jeśli ktoś morze pomóc będę wdzięczny

próbowałem zaktualizować za pomocą tego wątku ale poległem https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/ bo niestety nie ma tej partycji bo telefon nie ma partycji recovery

Edited by taba19
Link to comment
Share on other sites

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Ty umiesz pisać po polsku? Czy w szkołę rzucałeś kamieniami? Poza tytułem, popraw tekst, bo się tego czytać nie da...

Link to comment
Share on other sites

W podlinkowanym przez Ciebie linku jest dokładnie określone, co należy zrobić w przypadku, gdy partycji recovery nie ma. Kilka ostatnich akapitów.

image.png

Co do problemu z updaterem - próbujemy go rozwiązać, póki co robisz tak jak wyżej. To trzeba zrobić jednorazowo, potem już wystarczy uruchamiać TWRP z przycisków (vol+ i power).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...