Jump to content

Niektóre aplikacje się wyłączają

andziol1202

Recommended Posts

Witam, mam problem, otóż gdy włączam gmaila, menadżer plików oraz przeglądarkę, załącza się aplikacja na chwilę po czym mnie wywala i dostaje komunikat jak na zdjęciu, tylko z różnym tytułem - msa przestaje działać, przeglądarka przestaje działać, itp. Ktoś wie co zrobić?163568582_110452121026805_1367028240857921956_n.thumb.jpg.343ec25631ce3facd8db8d5030144ee0.jpg

163406324_255446129577719_3153465197666013345_n.jpg

Podbijam. Mam to samo - nawet Keyboard for Xiaomi czy Menedżer plików padł... Wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych użytkownika pomaga do momentu zamknięcia apki. Przy ponownym włączeniu zabawa zaczyna się od nowa...

Edit: odinstalowanie aktualizacji aplikacji Android System WebView pomogło :)

Edited by JanekSport

4 minuty temu, michalmorag napisał:

Trzeba wejść w sklep Play wpisać to Android System Webview i odinstalować aktualizację

Mi zaczęło działać jak po wejściu w sklep Play zainstalowałam nowa aktualizacje właśnie. 

12 minut temu, Jousette napisał:

Mi zaczęło działać jak po wejściu w sklep Play zainstalowałam nowa aktualizacje właśnie. 

Wchodzę w sklep Play w ta a

5 minut temu, doroy napisał:

Znalazłam ta aplikacje przez google ale nie wiem jak odinstalować i czy wogole mam zainstalowana aktualizacje. Nie działa gmail, mi Community i wiele innych. 

Screenshot_2021-03-23-06-51-34-543_com.android.vending.jpg

Screenshot_2021-03-23-06-48-56-063_com.miui.securitycenter.jpg

Mam dokładnie tak samo

18 minut temu, Jousette napisał:

Wchodzę w sklep Play i co dalej weźcie napiszcie krok po kroku bo nie wszyscy odarniajaą temat. 

5 minut temu, Deportivo88 napisał:

Też miałem ten problem, że nie pojawiało mi się w ogóle Webview, nie mogłem go nigdzie znaleźć, aby usunąć aktualizację. 

W takim wypadku usunąłem aktualizację z Chrome, zrestartowałem system i wszystko działa, jak wcześniej.

Mi w sklepie olej przeglądarka Chrome jest do zakualizowania. To tam czy gdzie indziej mam szukac?

U mnie też nic z odinstalowaniem tego Webview nie pomogło, nie miałam nawet takiej opcji w swoim telefonie, ale TO zadziałało zaktualizowałam przeglądarkę Chrome w sklepie Play i na razie komunikat się nie pojawia 

Screenshot_2021-03-23-07-28-58-959_com.android.vending.jpg

W chwili obecnej wiadomo że chodzi o Android system Webview

Niestety, nie jest to "samodzielna" usługa tylko dość powiązana. Komu nie działa niech próbuje:

odinstalować, zainstalować, zaktualizować, usunąć aktualizacje, wgrać wersję beta(apkmirror). W sklepiku jest już aktualizacja i chyba pomaga. 

W telefonie można ją odszukać w aplikacje - zarządzanie aplikacjami - 3kropki prawoGóra i pokazać wszystkie/systemowe.

Problem nie dotyczy tylko Xiaomi, jest globalny. 

• Like 1