Felix_tcz

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Felix_tcz

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Ostatnio podłącz ładowanie mojego mi note 10 lite zauważyłem że lądował od9 % do 100% okolo 2godzin. Za pierwszym i drugim ładowaniem lądował się koło godziny. I dodatkowo jak się teraz naładował to po paru minutach używania tel uciekło 5% bateria podładowałem go znowu do 100 % i teraz przez dłuższy czas nie zszedł ani 1% o co może chodzić?
 2. A masz jakieś namiary na ten żel? Bo kupiłem dziś szkło hartowane z allegro i jest tylko że na pół ekranu...
 3. Panowie jakie szkło hartowane kupić do mi note 10 lite? Dostałem wczoraj telefon, i byłem w sklepach z akcesoriami ale nic nie mają na stanie do tego modelu..
 4. A jakie etui do mi note 10 lite? Bo że zwykłego note 10 kupiłem a ma trochę inne rozmieszczenie aparatów i nie za bardzo pasuje
 5. Witam mam niecały tydzień zegarek Amazfit bip. Chciałem dziś go naładować po raz pierwszy. Miałem 17% podłączyłem go do ładowarki na zegarku wyświetla się ładująca bateria i godzina, w aplikacji pokazuje że zegarek się ładuje.. Po prawie 2godzinach postanowiłem odłączyć zegarek i okazało się że cały czas jest 17%! Nie naładował się nic. O co może chodzić?