Skocz do zawartości

Odzyskiwanie danych po resecie urządzenia


student

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej,

 

Potrzebuje odzyskać zawartość z całego telefonu, cały razem z internal storage. TWRP nie robi internal

 

Co zrobiłem, miałem filmy zdjęcia na telefonie, dokonałem resetu telefonu ... zapomniałem o tych zdjeciach i filmach (nie niema ich w google etc) ani w xiaomi.

Były na urządzeniu. 

Ściągnąłem TWRP, odblokowałem xiaomi no i telefon sie znowu zresetował ...

Chce i muszę odzyskać te zdjęcia filmy i backup signala.

Ktoś zna pomysł etc? Chodzi mi o rozwiązania softowe - nie lutowanie etc, chce sam to zrobić nikomu nie oddawać telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dałeś reset do fabrycznych z poziomu telefonu nie zaznaczając przy tym czyszczenia pamięci wewnętrznej to wystarczy, że wgrasz samo TWRP i z jego poziomu zamontujesz pamięć. Ważne też czy przy instalacji TWRP za pierwszym razem robiłeś format data, bo jeżeli tak to już nie masz czego odzyskiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Odzyskiwanie danych po resecie urządzenia

Odblokowanie w narzędziach programistycznych. 

50 minut temu, ZduneX25 napisał:

Jeżeli dałeś reset do fabrycznych z poziomu telefonu nie zaznaczając przy tym czyszczenia pamięci wewnętrznej to wystarczy, że wgrasz samo TWRP i z jego poziomu zamontujesz pamięć. Ważne też czy przy instalacji TWRP za pierwszym razem robiłeś format data, bo jeżeli tak to już nie masz czego odzyskiwać.

Tak tylko nie montuje się cała powierzchnia internal storage a tylko zajęta cześć. A ja chce zrobić cały zrzut posektorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...