Jump to content

student

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

student's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Odblokowanie w narzędziach programistycznych. Tak tylko nie montuje się cała powierzchnia internal storage a tylko zajęta cześć. A ja chce zrobić cały zrzut posektorowy
 2. Hej, Potrzebuje odzyskać zawartość z całego telefonu, cały razem z internal storage. TWRP nie robi internal Co zrobiłem, miałem filmy zdjęcia na telefonie, dokonałem resetu telefonu ... zapomniałem o tych zdjeciach i filmach (nie niema ich w google etc) ani w xiaomi. Były na urządzeniu. Ściągnąłem TWRP, odblokowałem xiaomi no i telefon sie znowu zresetował ... Chce i muszę odzyskać te zdjęcia filmy i backup signala. Ktoś zna pomysł etc? Chodzi mi o rozwiązania softowe - nie lutowanie etc, chce sam to zrobić nikomu nie oddawać telefonu.
 3. Hej, Potrzebuje odzyskać zawartość z całego telefonu, cały razem z internal storage. TWRP nie robi internal Co zrobiłem, miałem filmy zdjęcia na telefonie, dokonałem resetu telefonu ... zapomniałem o tych zdjeciach i filmach (nie niema ich w google etc) ani w xiaomi. Były na urządzeniu. Ściągnąłem TWRP, odblokowałem xiaomi no i telefon sie znowu zresetował ... Chce i muszę odzyskać te zdjęcia filmy i backup signala. Ktoś zna pomysł etc? Chodzi mi o rozwiązania softowe - nie lutowanie etc, chce sam to zrobić nikomu nie oddawać telefonu.
 4. zrób inaczej, wyjmij baterię z niego podłącz do komputera normalnym kablem i spróbuj włączyć bez baterii a następnie wepnij baterię na podłączonym kablu do kompa
 5. Nie mówię że wybrałem dobry soft, myślałem że będzie działać bo jest do zwykłego. Nie sądziłem że aż tak da się uwalić ten telefon.
 6. Witajcie Poradziłem sobie, ale napisałem osobny wątek MODERATORZE dlatego że nikt nie miał takiego przypadku jak ja, ponieważ telefon po wgraniu softu i wyłączeniu się był jak cegła! ZERO CZEGOKOLWIEK - ani diod pod ładowarką komputerem etc, żadne kombinacje klawiszy czy wyświetlania. Podsumowując z czym się borykałem i jak rozwiązałem problem. Całość zajęło mi 12h Otóż telefon nie był wykrywany w ogóle po podłączaniu do PC, tylko było jako "Nie rozpoznano urządzenia USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)" więc podłączyłem a to raz do ładowarki a to do kompa. Oczywiście wyłączyłem podpisywanie sterowników etc Instalowałem sterowniki qualcoma z rożnych stron, za siłę chciałem wymusić sterownik 9008 czy 900e czy jakikolwiek ale za chwilę się rozłączał i bylo jak powyżej. Ściągąłem w uj wersji mi flasha nie wykrywał nic. Rozebrałem telefon, odłączając od zasilania PC i wyciągnąłem złącze oczywiście czytnika linii, i tych dwóch nad baterią bo nie wiedziałem który jest od czego. Nastał sukces bo telefon zaczął wykrywać się jako diagnostic 900E, i tyle w sumie. Znowu kombinacja sterownikami etc Podłączyłem zatem telefon, do PC z podłączonymi złączami nad baterią. W momencie jak był telefon podłączony telefon do Pc wyciągnąłem złącza, zawibrował telefon i zainstalował się sterownik 9008. Miflash wykrywać zaczął że cos jest na porcie com. Niestety każde wgranie kończyło się tym że po czasie 5s nie było można otworzyć portu czy jakieś komunikaty różne, i zrywało połączenia, Wpiełem baterię, telefon powstał. Powstał i pojawiło się logo Mi i wszystko Więc wyłączyłem telefon i natychmiast nacisnąłem +- i włącznik, wgrałem nowy soft na twrp i zainstalowałem ale niestety nie pomogło nic. Dalej było mi po włączeniu, więc wyłączyłem telefon i odrazu nacisnąłem kombinacje klawiszy aby wejsc do fastboota Ściągnąłem zatem global dev z strony MI, i wgrałem przez fastboota z czyszczeniem wszystkiego za pomoca oficjalnego najnowszego miflasha. Wszystko było na win 10 64bit oryginalny etc. Eset był dobrze się miał. Soft który mi zjepsuł telefon xiaomi.eu_multi_HM3_V8.5.2.0.LAICNED_v8-5.1.zip Jak sa jakies pytania odpowiem, bo nigdzie się nie spotkałem z problemem identycznym jak miałem ja.
 7. wyciągnąłem baterię na 10 minut, włolżyłem i teraz pojawia się w sterownikach poprawnie na porcie com3 qualcom 9008 ale niestety dioda nic nie pokazuje ani wyświetlacz ...
 8. Witajcie Telefon bez problemu działał rok, a to ściągałem sobie a to coś działałem z romami etc. Niestety dzisiaj wpadłem na genialny pomysł zaktualizuje sobie roma. I zaktualizowałem, ściągnąłem an telefon, uruchomiłem TWRP i jedziesz, potem na sam koniec spytało się o SU, ale myślę nie potrzebne mi to po co Telefon już się nie uruchomił Czarny ekran, po podłączeniu ładowarki ZERO reakcji. Nie świeci się dioda nic Niestety żadne mi flash go nie widzi. Widział raz w pracy a potem przestał. Nie działa trzymanie jakiejkolwiek przycisków w żaden sposób. Co mogę zrobić aby ocalić go?
×
×
 • Create New...