Jump to content

Wymiana na nowy kontroler-problem

helutek

Recommended Posts

Witam

Po wymianie na nowy kontroler  mam problem,po włączeniu hulajnogi na panelu pokazuje sie 5 kropek baterii i schodzi do 1 ,tak dwa razy i zostaje na 1.Hulajnoga jedzie ale niema takiej mocy jak powinna mieć,nie mogę też zaktualizować na komórce na nowy system,i panel nie reaguje

Pozdrawiam

Edited by helutek

Ogólnie łącze się z aplikacjami na iphona,mogę tam ustawić wszystko itp ale nie mogę update zrobić na którym mi nie zależy,większy problem jest ze panelu nie mogę wyłączyć tylko włączyć mogę,potem pokazuje 5 lampek i zjeżdża do 1 i tak dwa razy po czym zostaje na tej jednej.W czym pomoże połączanie  sie z ScooterHacking Utility ?telefon z androidem  będę mieć w następnym tyg na chwile to bym musiała wiedzieć co robić jak już na chwile go dostane:)

Dzięki za pomoc :)

Musisz wgrać na nowo soft, najlepiej stlink-iem skoro jest problem z apką. Skąd jest sterownik? Jaka jest pewność, że jest w pełni sprawny? Bardzo często powodem jest błędny lub brak numeru seryjnego jeśli esc jest z chin a domniemam, że tak właśnie jest. Można to naprawić, jest poradnik na forum