Skocz do zawartości

Brak powiadomień na ekranie blokady od aplikacji eWelink


Henekk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Posiadam telefon Redmi Note 7, sprawa dotyczy się aplikacji eWelink służącej do SmartHome.  W skrócie otwieram okno tarasowe przychodzi mi na telefon powiadomienie o takim zdarzeniu,

-eWelink ma pełny dostęp do powiadomień, bateria go nie ogranicza. Zrobiłem twardy reset telefonu nie pomogło, zainstalowanie starszej wersji eWelink również. Telefon pokazuje tylko powiadomienia jak odblokuje telefon. Po zablokowaniu przez chwilę działa, po dłuższej chwili nieruszania telefonu powiadomień brak.  
-Zainstalowałem na drugi redmi to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Wytłumacz proszę 

-i w panelu sterowania ( to znaczy że gdzieś jeszcze mam dać kłódkę po za otwartymi aplikacjami )

-przyspieszenie prędkości ( w jaki sposób ?)

- nie mogę znaleźć opcji- Wyczyść pamięć cache 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Henekk napisał:

Nie mogę znaleźć opcji- Wyczyść pamięć cache 

Kłódka jest tylko na ekranie ostatnich aplikacji. Masz w panelu sterowania Przyspieszenie prędkości (boost speed). Wchodzisz w to, klikasz w ustawienia (zębatka prawy górny róg) i tam wyczyść pamięć  cache gdy zablokowany "nigdy"

IMG_20210210_164629.thumb.jpg.6c85a63593e34a74e1c5cfdeab467869.jpg

Aplikacje z kłódką też tam masz pod Lock apps I z tego poziomu można również zakładać kłódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko włączone. 

Screenshot_2021-02-10-21-51-51-424_com.android.settings.jpg

Screenshot_2021-02-10-21-51-39-763_com.android.settings.jpg

Nie wiem czy to ważna informacja. Ale jak np. zablokuje telefon i chwilę po ( kilka sekund ) otworze okno, powiadomienie przychodzi. Po dłuższej chwili nie otrzymuje powiadomienia aż do momentu odblokowania telefonu. Nie mierzyłem po jakim czasie.

 

 

 

Tak jak Nie wiem czy to ważna informacja. Ale jak np. zablokuje telefon i chwilę po ( kilka sekund ) otworze okno, powiadomienie przychodzi. Po dłuższej chwili nie otrzymuje powiadomienia aż do momentu odblokowania telefonu. Nie mierzyłem po jakim czasie.

Tak jak by telefon władał w jakiś tryb uśpienia. Chociaż mam je wyłączone. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...