Skocz do zawartości

Mi 11 oraz Mi 11 pro na horyzoncie


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi zapowiedziało 2 lata temu swój pierwszy telefon że snapdragonem 888. Tak dobrze czytacie. Chociaż pewnie prędzej sobie dopasowali coś co było zapowiedzią czegoś innego. Na ich oficjalnym koncie na Twitterze pojawił się dziś taki post jak w obrazku niżej.

IMG_20201214_083804.jpg

Sama specyfikacja, która pojawia się na różnych serwisach być może jest prawdziwa, ale pewnym jest, że Xiaomi będzie chciało na dniach (obstawiam do 15 stycznia) zaprezentować nowy telefon z serii Mi i będzie na pokładzie Snapdragon 888. Ktoś sprytnie policzył, że może być to 5 stycznia gdyż wtedy wypada 888 dni po opublikowaniu postu na Twitterze z tą liczbą.

Wygląd samego telefonu też pojawia się na różnych renderach oraz niby został przyłapany co prezentuje poniższa fotografia.IMG_20201214_124631.jpg

Sama zbliżającą się premiera jest nieunikniona. Jest również anonsowana przez oficjalny profil na Twitterze. Sam miałem rozstać się z marką po 4 latach i trzech modelach (mi 5,8,9), ale mimo błędów w miui nie znajduje dla siebie alternatywy i ogólnie jestem raczej zadowolony więc czekam co z tego Mi 11 będzie bo być może go zakupię.

IMG_20201214_125156.jpg

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...