Skocz do zawartości

Brak powiadomień


gwalberg

Rekomendowane odpowiedzi

Mam verge lite ale ten sam problem miałem też na mi bandzie 4.

Nie przychodzą żadne powiadomienia z verge lite, połączenia przychodzące ani smsy z mi fita ani z amazfita. Wszystko mam ustawione tak jak należy, czyli autostart, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, wszystkie zezwolenia udzielone. Najdziwniejsze że przez jakiś czas mi fit działał ale testowałem amazfita i odinstalowałem mi fita, po ponownej instalacji juz przestał działać. Przychodzą powiadomienia tylko jak aplikacja jest w pamięci, jak ja usuwam z pamięci to przestaje działać, musiałaby być przez cały czas otwarta. Wygląda to tak, jakby coś ją ubijało i przestawała działać w tle, przedtem nie miałem takiego problemu przed odinstalowaniem.

Jakieś propozycje jak to rozwiązać?

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witek_77 napisał:

kłódeczka zrobiona na aplikacji, żeby jej nie ubijało ?

No właśnie nie miałem kłódki, teraz już mam i problem zniknął, zapomniałem dodac że tylko z kłodką przychodzą powiadomienia. Tylko że kiedyś tak nie było, problemy pojawiły się z jakąs aktualizacją MIUI, nigdy nie miałem kłodki, problem juz zaczął się na mi bandzie 4

Na początku jak usunąłem mi banda z mi fita i przeinstalowałem apk powiadomienia przychodziły na verge, problem pojawił się jak go odinstalowałem i testowałem amazfita. Po ponownej instalacji już powiadomienia przestały przychodzić.

Próbuje dociec co jest powodem, czy to kwestia fona, miui czy czegoś innego...

Jeśli mam autostart, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, to co aż tak ubija mi fita że nie przychodzą powiadomienia na verge i musi być założona kłodka

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz kłódki to czyszczenie RAMu czyli wyłączanie wszystkiego na raz po prostu zatrzymuje amazfita/mifita definitywnie i nie ma opcji żeby przyszło powiadomienie. Wywala go z procesów. Dlatego są kłódki :) Aczkolwiek nie pamiętam czy do nie jest dopiero od miui10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...