Jump to content

Brak powiadomień


gwalberg
 Share

Recommended Posts

Mam verge lite ale ten sam problem miałem też na mi bandzie 4.

Nie przychodzą żadne powiadomienia z verge lite, połączenia przychodzące ani smsy z mi fita ani z amazfita. Wszystko mam ustawione tak jak należy, czyli autostart, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, wszystkie zezwolenia udzielone. Najdziwniejsze że przez jakiś czas mi fit działał ale testowałem amazfita i odinstalowałem mi fita, po ponownej instalacji juz przestał działać. Przychodzą powiadomienia tylko jak aplikacja jest w pamięci, jak ja usuwam z pamięci to przestaje działać, musiałaby być przez cały czas otwarta. Wygląda to tak, jakby coś ją ubijało i przestawała działać w tle, przedtem nie miałem takiego problemu przed odinstalowaniem.

Jakieś propozycje jak to rozwiązać?

Edited by gwalberg
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, witek_77 napisał:

kłódeczka zrobiona na aplikacji, żeby jej nie ubijało ?

No właśnie nie miałem kłódki, teraz już mam i problem zniknął, zapomniałem dodac że tylko z kłodką przychodzą powiadomienia. Tylko że kiedyś tak nie było, problemy pojawiły się z jakąs aktualizacją MIUI, nigdy nie miałem kłodki, problem juz zaczął się na mi bandzie 4

Na początku jak usunąłem mi banda z mi fita i przeinstalowałem apk powiadomienia przychodziły na verge, problem pojawił się jak go odinstalowałem i testowałem amazfita. Po ponownej instalacji już powiadomienia przestały przychodzić.

Próbuje dociec co jest powodem, czy to kwestia fona, miui czy czegoś innego...

Jeśli mam autostart, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, to co aż tak ubija mi fita że nie przychodzą powiadomienia na verge i musi być założona kłodka

Edited by gwalberg
Link to comment
Share on other sites

jak nie masz kłódki to czyszczenie RAMu czyli wyłączanie wszystkiego na raz po prostu zatrzymuje amazfita/mifita definitywnie i nie ma opcji żeby przyszło powiadomienie. Wywala go z procesów. Dlatego są kłódki :) Aczkolwiek nie pamiętam czy do nie jest dopiero od miui10.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...