Sign in to follow this  
PawelG7

Xiaomi AC2350 Mi AIoT

Recommended Posts

Czy ktoś już może testował ten sprzęt?

Jak jest z zasięgiem i osiąganymi prędkościami?

Interfejs jest w całości po polsku/angielsku, czy nie wszystko zostało przetłumaczone?

Jutro wieczorem Ci odpowiem, bo zakupiłem w ciemno i jutro odbieram. Opinie ma dobre, jak to wygląda w praktyce zobaczymy. Z obecnymi dwoma routerami mam ciągle problemy z WiFi i sprzętem Xiaomi. Mam nadzieję że z tym będzie lepiej.

Nabyłem, uruchomiłem. Zasieg jest trochę lepszy w porównaniu z dotychczasowym Huawei B715s, ale szału nie ma. O maksymalnych prędkościach się nie wypowiem, bo jestem podłączony po LTE w Play przez B715s i ten nowy nabytek miał jedynie poprawić działanie sieci WiFi. Prędkości testowe po WiFi mam teraz lepsze niż po kablu z B715s (tego fenomenu nie rozumiem). Jest zdecydowanie lepiej pod względem stabilności WiFi. Interfejs jest w całości po angielsku (polskiego brak). Aplikacja MiWiFi działa prawie dobrze (jakiś problem ze strefą czasową, że niby inna niż w telefonie, ale czas pokazuje ten sam, a kliknięcie w komunikat o niezgodności zamyka aplikację Mi WiFi i generuje błąd). MiHome pomimo tego że polecana (łącznie z załączony kodem graficznym do pobrania) nie łączy się z routerem. Po prostu brak takiego urządzenia na liście, niezależnie od ustawionego regionu. Nie ma to większego znaczenia, bo MiWiFi działa nawet poza siecią WiFi i w każdej lokalizacji jest dostęp do routera po danych mobilnych. Dodatkowo jakieś drobne błędy w działaniu aplikacji (np zmiana nazwy podłączonego urządzenia, możliwa, ale nie działa) typowe dla ostatnich poczynań Xiaomi. W sumie mogę chyba to ustroistwo polecić (na podstawie kilkugodzinnego testowania).

Edited by FromWP