Skocz do zawartości

Błąd z m.in. pobieraniem plików


JanuszTaxi2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od kilku dni z moim telefonem jest coś nie tak:

- Nie mogę pobierać plików z aplikacji takich jak np. chrome (plik zaczyna się pobierać, i nagle pojawia się informacja o błędzie pobierania), discord (aplikacja na kilka sekund się zawiesza po czym wyskakuje informacja o błędzie pobierania), jeja.pl (aplikacja się zawiesza i wywala do menu startowego aplikacji)

- Nie mogę też wrzucać zdjęć do aplikacji (nie mogę wysyłać zdjęć i innych obrazów na np. messengerze albo discordzie - aplikacja się zawiesza)

- Aparat nie chce się włączyć (kiedy klikam ikonkę to cały czas jest czarny ekran. Próbowałem resetu aplikacji - niby się włącza ale zamiast obrazu z aparatu jest czarny ekran, a przyciski np. do robienia zdjęć nie reagują)

- Aplikacja z muzyką nie działa wolno (normalnie piosenki ładują się od razu, a teraz trzeba czekać kilka sekund - niby nie jest to ważny problem ale dalej problem)

- Nie mogę edytować zdjęć w galerii, ani robić zrzutów ekranu

- Menedżer plików nie działa poprawnie (nie da się odświeżyć ostatnich plików, ani otworzyć folderów) - działa bardzo wolno kiedy uruchomi się ją pierwszy raz po zresetowaniu aplikacji, potem dalej to samo

- Kiedy podłączam telefon do komputera przez USB, to niby komputer wydaje jakiś dźwięk, ale pliki telefonu nie wyświetlają się na komputerze przez co nie mogę przenieść swoich danych na komputer żeby zresetować telefon

Próbowałem restartu, ale to nic nie daje

Najlepsze jest to że to nie jest pierwszy raz kiedy pojawia się ten problem - miałem go już ze trzy razy, tylko że sam przechodził po trzech/czterech dniach - teraz utrzymuje się już chyba tydzień i nic. Nie mogę zaktualizować systemu, bo jak kliknę przycisk do pobierania to nic się nie pobiera i po kilku sekundach wywala mnie spowrotem do ustawień. Podejrzewam że to przez usunięcie aplikacji jeja.pl ale nie mam pewności. Wie ktoś jak można to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JanuszTaxi2 napisał:

- Kiedy podłączam telefon do komputera przez USB, to niby komputer wydaje jakiś dźwięk, ale pliki telefonu nie wyświetlają się na komputerze przez co nie mogę przenieść swoich danych na komputer żeby zresetować telefon

A zmieniasz w telefonie na Przesyłanie plików ? (MTP)

Wszystko opisałeś bardzo ładnie, ale mam wrażenie ze jesteś zielony :) 

Wygląda jak problem z pamięcią telefonu (z ciekawości masz włożoną kartę pamięci ?) 

10 godzin temu, JanuszTaxi2 napisał:

Próbowałem restartu, ale to nic nie daje

Restartu ?

1. uruchomienie ponownie urządzenia?

czy

2. Reset systemu i wyczyszczenie pamieć telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta często powoduje spowolnienia jeżeli jest wolna i jeżeli ma uszkodzony system plików może powodować jakieś problemy.

Spróbuj zgrać dane na kartę pamięci o ile będzie to możliwe.

Oddanie go na gwarancje będzie wiązało się z utratą wszystkich danych. Prywatnie w serwisie mogą próbować zgrać dane, ale jeżeli tobie się to nie uda to im prawdopodobnie też nie. 

Bo jedyne co przychodzi mi na myśl to przywrócenie ustawień fabrycznych. Ale to czyści telefon. 

 

Edytowane przez gawllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, gawllo napisał:

A zmieniasz w telefonie na Przesyłanie plików ? (MTP)

Wszystko opisałeś bardzo ładnie, ale mam wrażenie ze jesteś zielony :) 

Wygląda jak problem z pamięcią telefonu (z ciekawości masz włożoną kartę pamięci ?) 

Restartu ?

1. uruchomienie ponownie urządzenia?

czy

2. Reset systemu i wyczyszczenie pamieć telefonu? 

Dobra, kiedy próbowałem jakoś przełożyć pliki telefon sam się naprawił, nie wiem jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...