Skocz do zawartości

Problem z systemem Zablokowany bootloader "The system has been destroyed"


Kevinooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zaczne od mojego największego problemu i napisze dokładnie jak to było może ktoś byłby w stanie rozwiązać mój problem. Więc zakupiłem telefon Xiaomi mi 9T Pro (Redmi k20 Pro) z chin po przyjściu telefonu denerwowała mnie jedna rzecz że nie mogłem korzystać z Google Pay ani z aplikacji mojego banku do płatności zbliżeniowej więc zacząłem kombinować, Na moje nieszczęście jak zawsze poszło coś nie tak. Wpisałem komende w trybie Fastboot "Fastboot oem lock" i potem wyskoczyło mi "The system has been destroyed" siedziałem nad tym 4h szukając rozwiązania i nic z tego. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny chyba że zostaje oddać go do serwisu który się tym zajmuje.  

Edytowane przez Kevinooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cóż, masz przycisk do papieru, dopóki nie uda się komuś wgrać ROM-u chińskiego w trybie EDL. Potem trzeba odblokować bootloader i wgrać xiaomi.eu (bo tu płatności powinny działać normalnie) albo Globala (ale tu płatności bez kombinacji nie będą działać). I pod żadnym pozorem nie blokować bootloadera.

A na przyszłość - kupować globalne wersje telefonów, jeśli się nie wie, co się robi.

Edytowane przez Orjon
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@Kevinooow jaki sposób udało ci się rozwiązać ten problem? u mnie sytuacja wyglądała tak, że odblokowałem sobie telefon jakoś pół roku temu, stał na szafce, i teraz chciałem go użyć bo mój się zepsuł. Ale z racji że był odblokowany nie mogłem pobrać np. revoluta ze względów bezpieczeństwa. no to chciałem zablokować go, i zrobiłem to samo co ty i rezultat taki sam - system has been destroyed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...