Skocz do zawartości

jak zrobić większe literki w 1.1.6.34 ?


bembenek

Rekomendowane odpowiedzi

Długo było wszystko dobrze, miałem wgraną dużą czcionkę, w telefonie ustawiony język angielski i bardzo długo nie było żadnych aktualizacji, miałem spokój, a tu nagle bum! Przedwczoraj wgrało mi 1.1.6.48, czyli malutkie, nieczytelne literki. Jedna zaleta, że od razu były polskie, a wady takie, że literki malutkie, oraz brak chińskich znaków, które muszę mieć (bardziej niż polskie ogonki, bo ogonków brakuje tylko niektórych, a chińskich wszystkich). Pokombinowałem, przestawiłem w telefonie na chiński, wgrało mi 1.1.6.34 z chińskimi, ale bez polskich, no i oczywiście też malutkie, po przestawieniu telefonu z powrotem na angielski został ten 1.1.6.34, czyli mam angielski i chiński, nie mam polskich ogonków.

I teraz pytanie: czy jest już większy font do tych nowszych firmware, 1.1.6.x? Bo wcześniej czytałem, że nie da się wgrać tych powiększonych fontów, jak dawniej, tylko nie wiem dlaczego, czy nie działają, czy MiFit zaraz je zaktualizuje znowu do tych małych robaczków?

Jeśli nie, to może wgrać starszy FW, starą, dużą czcionkę i zmodyfikowany MiFit, który nie robi aktualizacji? Da się z 1.1.6.x wrócić do 1.1.5.x?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam: do 1.1.6.34 można wgrać stare fonty "od Janusza" i działają. Jeszcze raz testuję Gadgetbridge, najnowszą wersję, bo MiFit wolałbym nie mieć. Dawniej w Gadgetbridge był ciągle problem z "cichym" rozłączaniem i brakiem ponownego łączenia z zegarkiem, zobaczę czy to poprawiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...