Skocz do zawartości

Za wczesny powrót do ładowarki....


Arox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Dziś rozpocząłem przygodę z Mi Robot Vacuum STYTJ02M, mam pewien problem, otóż pierwsze sprzątanie rozpocząłem z nie w pełni naładowaną baterią i ku mojemu zdziwieniu przy 42% procentach baterii, odkurzacz wrócił do stacji z komunikatem, że zakończył pracę. Więc po naładowaniu do 100%, uruchomiłem ponownie sprzątanie, niestety ponownie przy 42% baterii, przerwał sprzątanie i wrócił do ładowarki. Czy gdzieś ustawia się, przy jakim stanie baterii ma powrócić do ładowarki ?

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest, że oprogramowanie jest aktualne. Wersja 3.5.3_0017.

Czy przypadkiem robot nie gubi mapy?
Ostatnio sprawdziłem, czy robot potrafi sprzątać po ciemku. Niestety, pogubił się kompletnie ku mojemu zdziwieniu. Pomylił pomieszczenia, a na końcu zaczął rysować nową mapę.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę uporałem się z problemami, jeżeli chodzi o baterię to sam problem zniknął, posprzątał całe mieszkanie i wrócił do bazy przy stanie baterii 32%. Gubienie mapy problem z pomyłkami w pomieszczeniach zniknął, kiedy router przełączyłem, aby Wi-Fi nadawał tylko w częstotliwości 2,4 GHz. Domyślnie w routerach nowszej generacji jest również nadawanie 5 GHz równocześnie. Po tej zmianie wszystko płynnie bez zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 4/24/2020 at 11:12 PM, Elanski said:


Czy przypadkiem robot nie gubi mapy?
Ostatnio sprawdziłem, czy robot potrafi sprzątać po ciemku. Niestety, pogubił się kompletnie ku mojemu zdziwieniu. Pomylił pomieszczenia, a na końcu zaczął rysować nową mapę.


Pozdrawiam

Robot potrafi sprzątać po ciemku.  Nie ma to dla niego różnicy

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odgrzeję zbiorczo trochę temat.

1. Zdarza się że przy wybraniu sprzątania jednego pomieszczenia przeleci do połowy krawędzi danego pomieszczenia i mówi że skończył i wraca do bazy. Nie zrobi połowy pomieszczenia tylko gdzieś połowę krawędzi.

2. Po co jest opcja przywróć mapę w ustawieniach jeśli ona jedynie kasuję mapę i trzeba od nowa dać mu pełne czyszczenie. Czy jest opcja żeby faktycznie miał jakiś zbiór map? Kolega Ma roborocka i jego Mi Home wygląda inaczej i inaczej ta funkcja działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...