Jump to content

Roger7

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Roger7 last won the day on June 9 2020

Roger7 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Roger7's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Pewnie trzeba czekać na poprawiony soft. Tu jest jakieś tymczasowe rozwiązanie opisane: https://vacuumspain.com/en/how-to-fix-the-problem-low-mop-water-use-xiaomi-vacuum-mop-pro-styj02ym/
 2. Robot potrafi sprzątać po ciemku. Nie ma to dla niego różnicy
 3. W życiu bym nie wpadł na to, żeby go odłączać od zasilania. Cała idea robota sprzątającego jest taka, że nie trzeba myśleć o jego obsłudze, oprócz niezbędnych spraw jak opróżnianie pojemnika. A sprzątanie jeśli da się, to najlepiej wg harmonogramu dziennego. Mam Mi Robot 1 generacji 3 lata, ciągle się ładuje. Nie zauważyłem zmniejszenia pojemności baterii. W rodzinie od 2 lat są inne modele jak roborock. Podobna sprawa. Gdyby jednak, daj my na to, po 5 latach były problemy z baterią, to kupię nową. To będzie tańsze niż czas poświęcony na obsługę "nieładowania/ładowania"
 4. 1. Patrz post wyżej 2. Od dawna przychodzi już wersja z poprawionym pojemnikiem 2w1. Zatem raczej nie trzeba będzie 3. Są z najnowszą, czytaj wyżej.
 5. Konkretne pokoje - w harmonogramie, nie w automatyce Omijanie stref z dywanem dla mopowania - Nie. Taką funkcjonalność ma S5 Max. W modowanej apce vevs.
 6. Kolor nie ma z tym nic wspólnego. W obu występuje w wersjach v7 jak i v8. V7 oczywiście nie dostanie żadnej aktualizacji do EU, skąd w ogóle taki pomysł?
 7. Prościej w ten sposób: Trzeba przekierować wewnątrz LAN odwołania do adresu cdn.cnbj0.fds.api.mi-img.com na stałe IP 111.225.215.1Najprościej zrobić to na routerze, jeśli ma taką możliwość (np. te oparte o soft Tomato), np. dodają linijkę w dnsmasq Custom configuration:address=/cdn.cnbj0.fds.api.mi-img.com/111.225.215.1Jeśli nie ma takiej możliwości trzeba skorzystać z serwera DNS, który daje taką możliwość, np. https://nextdns.io/ Opis po niemiecku bardzo prosty tu: https://www.roboter-forum.com/index.php?thread/41785-lösung-für-das-update-problem-beim-xiaomi-styj02ym/ Po tej operacji wszystkie odwołania z hostów wewnątrz naszej sieci do cdn.cnbj0.fds.api.mi-img.com powinny rozwiązywać ją na 111.225.215.1Sprawdzić przez: ping cdn.cnbj0.fds.api.mi-img.comPotem można aktualizować robota.
 8. Ale bez problemu możesz mieć po angielsku
×
×
 • Create New...