Jump to content

Arox

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Arox's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Odkurzacz naładowany do pełna i odsunięty od bazy, ale jak nie możesz sprawdzić ustawień routera to trochę słabo, bo tam może być problem.
 2. U mnie również za każdym razem tworzył nową mapę, od jakiegoś czasu przed załączeniem sprzątania, "ręcznie" odjeżdżam odkurzaczem od stacji, i dopiero uruchamiam czyszczenie, czy mopowanie. Nie wiem może on się musi obudzić . Kiedy startował ze stacji, zawsze tworzył nową mapę.
 3. Chodzi o to jak kolega powyżej napisał, aby był przezroczysty, nie mętny, kolor i zapach do wyboru wg gustu.
 4. Ja myłem, nic się nie dzieje, tylko wysuszenie go dłuższa sprawa, na grzejniku przez noc wysechł.
 5. Oj Kolego, to nie prom kosmiczny, nie jest to również czajnik, nie obrabiasz wody w żaden sposób, nie gotujesz jej itp. Pompka przepompowuje ją ze zbiornika przez dysze na szmatkę mopującą, nie jest w niej zanurzona, pobiera wodę przez rurkę, obejrzyj dokładnie zbiornik. Zalanie odkurzacza, to chyba tylko wtedy, kiedy ze zbiornikiem przewrócisz go na"plecy". Oczywiście prędzej czy później istnieje możliwość "zatkania" pompki przez jakieś drobne zanieczyszczenia, jest przecież maleńka. Ale jak ktoś tu wcześniej mówił o napięciach powierzchniowych wody........to już poważna sprawa Więc niech każdy mopuje jak chce: wodą, wodą z odrobiną płynu, tylko nie dorabiajmy do tego wielkich teorii, bo jest to bardzo prosty układ nawilżający.
 6. "mikodopolis" Od jakiego czasu używasz robota z mopem, nie sądzę aby odrobina płynu zakłócała pracę pompki, no chyba że się spieni, bo jest więcej płynu niż wody w zbiorniku. Ktoś wcześniej pisał, że jego robot puszczał bańki, ciekawe którędy? Jeszcze ktoś napisał, że mu sensory zaparowały !!!! Jakim cudem, zalałeś go wodą? Jeżeli nie doprowadzimy do spienienia się mieszanki w zbiorniku, pompka się nie zapowietrzy i będzie działać prawidłowo. Więc stosowanie płynu, oczywiście w naprawdę niewielkich ilościach nie może wpłynąć na przeciekanie itp. jeżeli komuś wydaje się że jest zbyt mokro, to raczej sprawdziłbym szczelność korka w zbiorniczku.
 7. Ja stosuję płyn uniwersalny Ajax (klarowny), jest bardzo aromatyczny i po takim mopowaniu zapach utrzymuje się cały dzień. stosuję pół koreczka na cały pojemnik, uzupełniam powoli wodą aby się nie spienił i jest w porządku i nie zostawia smug.
 8. Ja również mopuję z płynem i na razie jest ok.
 9. Nic się nie zmieniło, aktualizacja trwała ok 3 min, po aktualizacji zauważyłem, że bateria miała 98%, choć był cały czas w stacji.
 10. Jest w aplikacji, w ustawieniach robota taka opcja: "Ustawianie urządzenia", taka kalibracja na równej powierzchni, spróbuj może coś pomoże.
 11. Trochę uporałem się z problemami, jeżeli chodzi o baterię to sam problem zniknął, posprzątał całe mieszkanie i wrócił do bazy przy stanie baterii 32%. Gubienie mapy problem z pomyłkami w pomieszczeniach zniknął, kiedy router przełączyłem, aby Wi-Fi nadawał tylko w częstotliwości 2,4 GHz. Domyślnie w routerach nowszej generacji jest również nadawanie 5 GHz równocześnie. Po tej zmianie wszystko płynnie bez zakłóceń.
 12. Tu jest, że oprogramowanie jest aktualne. Wersja 3.5.3_0017.
 13. No nie, jak sprawdzić wersję, no i jak zaktualizować. Aplikację ogarnąłem i gada do mnie po polsku.
 14. Witam Wszystkich, Dziś rozpocząłem przygodę z Mi Robot Vacuum STYTJ02M, mam pewien problem, otóż pierwsze sprzątanie rozpocząłem z nie w pełni naładowaną baterią i ku mojemu zdziwieniu przy 42% procentach baterii, odkurzacz wrócił do stacji z komunikatem, że zakończył pracę. Więc po naładowaniu do 100%, uruchomiłem ponownie sprzątanie, niestety ponownie przy 42% baterii, przerwał sprzątanie i wrócił do ładowarki. Czy gdzieś ustawia się, przy jakim stanie baterii ma powrócić do ładowarki ? Artur
×
×
 • Create New...