Skocz do zawartości

Xiaomi Otwiera Pierwszy Oficjalny Sklep W Europie W Polsce!


Numb

Rekomendowane odpowiedzi

Lei Jun opublikował post na chińskim odpowiedniku Twittera. Wynika z niego, że Xiaomi zamierza otworzyć w kwietniu pierwszy stacjonarny sklep w Europie właśnie w Polsce. To miłe zaskoczenie. Oficjalnym powodem jest rozwinięta społeczność MIUI Polska, ale najprawdopodobniej chodzi o duży popyt na urządzenia w naszym kraju. "We are happy to announce that we're going to open the first store in Europe ever! We've chosen Poland because we love our fans and Poland is a country where there are most of then. MIUI Poland community is the greatest community in whole Europe. The developer of MIUI Poland, Acid, will receive a special Mi Note version with engraved back of the phone. Always believe something aprilsful is going to happen!" Źródło: <font color='blue'><u>Xiaomi to open the first store in Europe in Poland!</u></font><!-- prima aprilis, posty przywrócę po północy :P -->

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acidowi oczywiście gratulacje a sklep w PL mnie osobiście martwi. Zdobylem mojego MI4 i cieszylem się ze taki unikalny, ze nikt na zakładzie takiego nie ma i wszyscy pytają, a co to ? A jaki fajny ! Tera każdy będzie mógł pójść i kupić. No i ten dreszczyk emocji, przyjdzie nie przyjdzie, oryginał nie oryginał, ehh :)

Tapnięte z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...