Jump to content

Rafi

Użytkownicy
 • Posts

  265
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

873 profile views

Rafi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. Witam, żona otrzymała służbowy Redmi Note 4. Korzysta z dual SIM: jedna karta prywatna a druga służbowa. Czy jest możliwość zablokowania połączeń przychodzących od danego kontaktu tylko na jednej z kart? Czyli dokładnie, czy można zablokować połączenia przychodzące związane z pracą na kartę prywatną? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 2. Jaki jest % podnietych telefonów z powodu płyty? Tapnięte z MI5.
 3. A oglądałeś ze zrozumieniem? Paweł z Mobzilli oceniał telefony pod względem stosunku możliwości do ceny. Sam wiem, że MI5 nie jest najlepszy pod każdym względem, ale jeśli się bierze pod uwagę jego cenę, to za każdą złotówkę daje więcej niż inne flagowce. Takie jest moje zdanie. Co do padania płyt głównych, to dopóki mnie to nie dotknie to nie będę żałował z góry zakupu. Tapnięte z MI5.
 4. Who's the winner?[emoji3] Tapnięte z MI5.
 5. Ja wybrałem czarny ze względu na to, że ramka wokół ekranu jest niezauważalna. Tył i przód to szkło więc nie powinno być różnicy jeśli chodzi o trwałość między białym a czarnym. Tapnięte z MI5.
 6. Co prawda mam czarną ale zastanawia mnie, o której farbie piszesz. O ile jeszcze w czarnej aluminiowa rama jest chyba farbowana to w białej raczej nie. Tapnięte z MI5.
 7. Koledzy wyżej piszą, że podobno już GPS jest poprawiony w najnowszej wersji. Do tej pory właśnie ten problem mnie powstrzymywał przed przesiadką na nowego Androida. Tapnięte z MI5.
 8. Pytanie do osób używających ROM z Nugatem: czy ta wersja softu jest już dopracowana i można spokojnie się przesiadać z Lollipop? Czy jednak są jeszcze jakieś problemy? Tapnięte z MI5.
 9. Może zamiast czytać lepiej gdzieś posłuchać. Na słuchawkach MI5 gra rewelacyjnie jak na telefon bez dedykowanego wzmacniacza. Pod tym linkiem http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-review-1411p6.php jest część testów dotycząca audio. Wykres odpowiedzi w zakresie pasma w postaci płaskiej linii mówi sam za siebie - praktycznie brak zniekształceń. Co zaś się tyczy głośnika to rzeczywiście nie jest zbyt donośny ale nie można powiedzieć, że gra nieczysto. Nawet słyszalny jest lekki bas. Przed zakupem też czytałem różne opinie na temat audio w MI5. Zaryzykowałem, kupiłem i nie żałuję. Gra sporo lepiej niż mój poprzedni MI3, który w tej materii całkiem nieźle sobie radził. Tapnięte z MI5.
 10. Przez fastboot flashujesz recovery, za pomocą którego później ładujesz MIUI Polska/EU. Tapnięte z MI5.
 11. Można odblokować telefon przez przyciśnięcie czytnika, oczywiście palcem, który jest zapamiętany w systemie. Tapnięte z MI5.
 12. MI5 jest opcja "double tap to wake", czyli wybudzenia telefonu po podwójnym puknięciu w ekran. Nie odblokowuje to telefonu. Tapnięte z MI5.
 13. Po tym jak koledzy wyżej zaczęli pisać o podatności tyłu ma ryski, wczoraj przyglądnąłem się mojemu tygodniowemu MI5. Niestety, mimo że dbam o telefon, nie kładę na ziemi, nie przesuwam nim jak leży, to na tylnej obudowie mam już kilka rysek. Dziwię się, że Gorilla Glass 4 tak łatwo się rysuje. Czekam właśnie na etui. Tapnięte z MI5.
 14. Dokładnie. Choć pani w salonie mówiła, że może to kosztować 5 złotych. Ja nic nie zapłaciłem, więc może to zależeć od wysokości abonamentu. Tapnięte z MI5.
×
×
 • Create New...