Sign in to follow this  
bizon203

Mi Note 2 Nagła Śmierć? Czarny ekran, nie reaguje na nic

Recommended Posts

Witam, mam ogromny problem z moim Notem 2, a mianowicie z dnia na dzień po prostu telefon jakby umarł. Czarny ekran i nie reaguje na nic. Ani na przyciski, ani na ładowarkę... :( Pamiętam, że parę dni temu jak wyciągałem go z kieszeni ku mojemu zdziwieniu był wyłączony, ale udało się go załączyć i wszystko było ok, aż do dzisiaj... Płyta główna uwalona? Da się jakoś odzyskać z niego dane?

Co robić w takiej sytuacji? Zostaje tylko jakiś serwis? Proszę o pomoc.

Edited by bizon203

Przyciski Vol- i Power. Dłuuuuuugo przytrzymaj i zobacz, czy wejdzie do trybu fastboot.

Przez 4 dni telefon nie reagował na nic. Nie było możliwości wejścia w tryb fastboot itd. Wczoraj wieczorem po naciśnięciu przycisku power dioda zaczęła migać na czerwono, że niby rozładowany. Podłączyłem ładowarkę, zaczął się ładować i na chwilę obecną działa, nie wiadomo na jak długo. Czy jest możliwość sprawdzenia jakkolwiek co było przyczyną jego 4 dniowego  "uśpienia"?

2 godziny temu, bizon203 napisał:

Czy jest możliwość sprawdzenia jakkolwiek co było przyczyną jego 4 dniowego  "uśpienia"?

Teraz już raczej nie. W chwili kiedy go uruchamiałeś, może dałoby się zrobić raport błędów. Teraz już się to nie uda.

Chyba, że jest inny sposób. Ale w tej kwestii to guru jest @Orjon. :) Może on coś poradzi.

Nie mam pojęcia, prędzej Acid by wiedział ;)

Może po prostu był tak mocno rozładowany? Trochę dziwne. 

9 minut temu, Orjon napisał:

Może po prostu był tak mocno rozładowany? Trochę dziwne. 

Chodzi też o kwestię tego, czy można teraz wygenerować raport błędów, który wskazałby co było przyczyną bricka.

Mocno wątpię. Ale nie jestem serwisantem, tu musiałby się Acid wypowiedzieć.