Jump to content

Problem z odczytem/zapisem historii kroków

miband2020
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z hodczytem historii aktywności na mi bandzie 4. Od paru dni opaska nie zapisuje (bądź nie wyświetla) mojej aktywności w ciągu dnia. W załącznikach pokazałem jak to wygląda. Próbowałem resetować opaskę, połączyć się na nowo z telefonem, zresetować do stanu fabrycznego, reinstalowałem aplikację i niestety bez skutku. Jeśli chodzi o pozostałe funkcje to działają jak należy tj. pomiar tętna, pogoda czy rejestrowanie treningu. Mój smartfon to iphone 7 (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie). Proszę o pomoc.

IMG_0927.JPG

IMG_0928.JPG

IMG_0929.JPG

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Mam dokładnie ten sam problem, od 4 czerwca przestała się zapisywać historia zrobionych kroków i analiza snu. Opaska wyświetla mi dane na bieżąco ile kroków jest zrobionych, widzę na ekranie głównym ilość kroków w Mi Fit, a historia pokazuje już tylko zero. 

u mnie GPS czy włączony czy wyłączony, nie ma znaczenia. 

o kurde, myślałem że to tylko u mnie to się dzieje - też od 04.06.tego dnia akurat ładowałem opaskę - myślałem, że coś przy ładowaniu się stało.

brak diagnozy snu i historii kroków. 

też już rozłączałem opaskę, przywracałem jej ustawienia fabryczne, przeinstalowywałem mi fit - bez zmian. na opasce są kroki, na menu głównym mi fit są kroki, w historii już kroków nie ma. 

Edited by mickiewicz

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hey, może to pomoże tym osobom co mają problem z historią kroków w aplikacji a mianowicie ja od ponad miesiąca nie miałem żadnej historii i nic nie pomagało aż tu włączyłem sobie bluetooth i aplikacja sama w sobie się aktualizuje . Dodam że nie mam żadnej opaski więc nie przyszło mi do głowy że potrzebny jest bluetooth  do zapisywania aktualizacji w samej aplikacji xD