Jump to content

Mi Share


guslar
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, guslar napisał:

Gdzie tego szukać.

W Ustawieniach, Aplikacje, Zarządzanie aplikacjami. Znajdź to Mi share, kliknij i będą tam uprawnienia. Tylko są dwie aplikacje Mi share i Share me, nie wiem czy nie chodzi Ci o tą drugą.

Link to comment
Share on other sites

I ja zapytam

@FromWPw ustawianiach rzeczywiście mam aplikacje Mi Share, ale nigdzie nie mam jej ikony na ekranie, natomiast Share Me (dawniej Mi Drop chyba) jest i w ustawieniach i jest też ikona.

Druga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me w opcjach "podłącz do komputera/ustawiania dodatkowe- (w prawym górnym rogu zębate kółko).

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, robaks napisał:

@FromWPdruga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me

Chyba dowolną którą wymyślisz. To samo trzeba będzie podać na komputerze. Można też wybrać opcję bez nazwy użytkownika i hasła. To jest takie samo połączenie z komputerem jak w menedżerze plików, przez ftp. Z lokalnym moim komputerem używam bez hasła.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, robaks napisał:

Będę się łączył bez hasła.

Z nazwą użytkownika i hasłem też działa. Muszą byś litery i cyfry od 4 do 16 znaków. W eksploratorze plików na komputerze trzeba podać ten sam login i hasło.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam, to ja założyłem ten wątek. Długo mnie nie było, chorowałem i nie mogłem korzystać z telefonu i na dodatek nie zapisałem hasła do konta.

Gdy próbuję włączyć Mi Share w ustawieniach to pokazuje się komunikat " udziel wymaganych uprawnień, aby korzystać z Mi Share" i nie ma żadnej ikonki lub okna żeby udzielić tych uprawnień a po sekundzie Mi Share się wyłącza.  Gdzie tego szukać.

W aplikacjach znalazłem tylko ShareMe i dałem wszystkie uprawnienia ale nic nie pomogło.

Zabrakło mi pomysłów a że nie jestem zbyt techniczny proszę pomóżcie.

Edited by Guslar11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...