Jump to content

Problem z rozlanym wyświetlaczem

alejaja227
 Share

Recommended Posts

Witam!

Kilka dni temu miałem nieszczęśliwą przygodę z mi 9, telefon upadł, ma zbite plecki i nie wyświetla się nic na ekranie. Telefon reaguje na ładowanie, działają wibracje, latarka...

W serwisie dowiedziałem się, że na 90% jest to rozlany wyświetlacz, naprawa tego na ten moment może wynieść 750-900 zł.

Co byście zrobili na moim miejscu? Czy warto to naprawiać? Czy lepiej poczekać trochę czasu? Czy może lepiej sprzedać telefon w takim stanie i poszukać czegoś innego?

Edited by alejaja227
nakaz moderatora

Dnia 24.02.2020 o 15:18, alejaja227 napisał:

Czy warto to naprawiać?

Sam sobie odpowiedz na to pytanie, użytkowałeś, wiesz jak działa, twoja decyzja.

Czy lepiej poczekać trochę czasu?

No samo sie nie naprawi, czekanie aż spadnie cena telefonu/wyświetlacza troche mija sie z celem.

Czy może lepiej sprzedać telefon w takim stanie i poszukać czegoś innego?

Jak powyżej. Twój wybór czy chcesz zmieniać telefon.

Reasumując, jeżeli masz jakieś doświadczenie w wymianach podzespołów to wyświetlacz nie jest taki drogi. Ja bym wymieniał, albo kupił zgona ze sprawnym wyświetlaczem i zamienił podzespoły.

Edited by SzczufFun
  • Thanks 1

Osobiście końcem wakacji kupiłem Mi9 w wersji 6/128GB za ok. 1300zł. Wg. mnie nieopłacalna jest naprawa tego telefonu w wyżej wymienionej kwocie. Już lepiej sprzedać go jako dawca i kupić go na nowo.

• Thanks 1