pieklo Opublikowano 16 Stycznia 2020 Opublikowano 16 Stycznia 2020 Witam Od jakiegoś czasu zaraz po starcie telefon zaczął mi się pojawiać komunikat "Magazyn danych urządzenia jest uszkodzony. Urządzenie nie jest bezpieczne" Prawdopodobnie zaczęło się to wyświetlać w czasie kiedy żonglowałem sobie miedzy custom romami (lineageOS, pixel experience). Przywracałem telefon do stockowych ustawień przez miflash i problem nadal występuje. Czy ktoś miał tak samo i jakoś sobie z tym poradził? Zasadniczo oprócz tego komunikatu przy starcie system nic złego się nie dzieje, ale czytałem że to podobno w wyniku uszkodzonej pamięci, ale to dziwne, bo telefon nie miał żadnych mechanicznych uszkodzeń typu upadek itp. Z góry dzięki za porady.
mariusz.ur Opublikowano 16 Stycznia 2020 Opublikowano 16 Stycznia 2020 Często ten komunikat pojawia się po flashowaniu disable dm verity. Wyłącz funkcję znajdź urządzenie, wyloguj się, zaloguj się ponownie i włącz funkcję znajdź urządzenie.
pieklo Opublikowano 16 Stycznia 2020 Autor Opublikowano 16 Stycznia 2020 Ok poradziłem sobie w inny sposób, jak by ktoś miał podobny problem to ten filmik https://www.youtube .com/watch?v=Ic2phD4YeXk też rozwiązuje problem.
mrosi Opublikowano 17 Stycznia 2020 Opublikowano 17 Stycznia 2020 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi