Skocz do zawartości

Brak łączności wifi po aktualizacji do miui 11


Karnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

U mnie wygląda to tak. Mam wifi 300 MB/sek upload na Xiaomi redmi note 8 pro 10 Mb/sek , to jakaś totalna porażka, na starym LG wyciągam do 80 Mb/sek . Myślałem że kupiłem dobry smartfon, kierowałem się opiniami, teraz widzę że to był błąd. W ustawieniach telefonu praktycznie nic się nie da zrobić.

Może ktoś wie jak zrobić żeby było ok. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz... Winne jest miui11. I teraz albo czekasz na aktualizację z androidem 10, albo odblokowujesz BL i robisz downgrade do 10.4.5, albo odblokowujesz BL i stawiasz miui pro. Albo nic nie robisz...

 

Gdzie te czasy jak 256 kilo to był szał... Te4az 10 mega to tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, JamCiTo napisał:

Nic nie zrobisz... Winne jest miui11. I teraz albo czekasz na aktualizację z androidem 10, albo odblokowujesz BL i robisz downgrade do 10.4.5, albo odblokowujesz BL i stawiasz miui pro. Albo nic nie robisz...

 

Gdzie te czasy jak 256 kilo to był szał... Te4az 10 mega to tragedia...

Wiadomo coś kiedy aktualizacja do Androida 10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w kolizji między wifi ,a Bluetooth. Po wyłączeniu bluetooth wifi śmiga aż miło.

Problem mają ci, tak jak ja którzy dostali aktualizacje Miui 11.0.2 Podobno ci którzy dostali 11.0.3 nie mają tego problemu.

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj także odkryłem ten problem na nowym Redmi 8 pro z polskiej dystrybucji. Oprogramowanie 11.0.3 

Przy włączonym Bluetooth i wi fi na 5Ghz śmiga aż miło, jak przełączę na 2,4 Ghz to nic nie działa jak powinno a samo połączenie co chwile się resetuje. Pomaga dopiero wyłącznie bluetooth. Wielka szkoda bo na wi fi mam cały czas mi banda połączonego i teraz muszę uważać na połączenia z wifi bo większość jeszcze działa na 2,4 ghz. 

Istnieje może jakieś rozwiązanie problemu czy trzeba po prostu z tym żyć ? 

 

Edytowane przez joljol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, u mnie to samo. Przy włączonym bluetooth transfer spada dramatycznie oraz ping wzrasta na paśmie 2,4GHz, przy 5 Ghz bez problemu. Mało tego zauważyłem spore zakłócenia przy połączeniu słuchawek przez bluetooth. Słuchawki testowałem z innym telefonem i takich zakłóceń nie było. Zastanawiam się nad reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...