Skocz do zawartości

Xiaomi gubi zasięg A dokładniej dane komórkowe


Karalusekk

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_2020-01-13-00-35-39-626_com.android.settings.thumb.jpg.b79e666417df8afa6adf73d233038051.jpgSiemka 

Ostatnio nabyłem nowy telefon xiaomi redmi note 8 pro 

Sprawuje się super lecz jest jeden uciążliwy problem jakim jest internet a dokładnie dane komórkowe które raz działają a raz nie. 

Próbowałem już zmieniać ten apn itp. Ale to nic nie pomogło. 

Zauważyłem że jak jestem w dużym mieście to dane działają częściej niż jak jestem u siebie na wsi

Jestem w sieci Play 

 

Edytowane przez Karalusekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
Dnia 13.01.2020 o 11:05, GuchyMaciej napisał:

Witam

Mam ten sam problem z danymi ale zauważyłem że dane działają ale po połączeniu z wifi jest ok ale jak wyjdę z zasięgu wifi to rzadko telefon przełącza się na dane. Trzeba albo wyłączyć dane i znów włączyć albo przełączyć na sekundę na tryb samolotowy. Może ktoś pomoże

W moim przypadku to nie działa 

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karalusekk na zrzucie widać że jesteś w roamingu, nie w Play. Masz włączony roaming krajowy i Dane w roamingu: zawsze? (teoretycznie to drugie dotyczy roamingu zagranicznego, ale może coś zmieni). Może to być problem tego roamingu, dostajesz dostęp do danych w drugiej kolejności jako użytkownik innej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

@Karalusekk na zrzucie widać że jesteś w roamingu, nie w Play. Masz włączony roaming krajowy i Dane w roamingu: zawsze? (teoretycznie to drugie dotyczy roamingu zagranicznego, ale może coś zmieni). Może to być problem tego roamingu, dostajesz dostęp do danych w drugiej kolejności jako użytkownik innej sieci.

Nie wiem dlaczego pokazywalo że mam włączony skoro w ustawieniach mam wyłączony 

Screenshot_2020-01-15-13-23-31-787_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...