Skocz do zawartości

Redmi wyłączył się i nie chce odpalić (wyłącza się po kilku sek)


Heda

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Mam nadzieje, ze bedzie ktos w stanie mi pomoc. Otoz regularnie, co 6-7 miesiecy musze odeslac komorke do serwisu, poniewaz samoczynnie wylacza sie i już nie chce odpalic. Kazda proba jej włączenia konczy sie tak samo - pokazuje sie ikona Xiaomi, nastepnie przez chwile laduje sie do momentu pokazania loga Androida i wylacza sie. Laduje sie normalnie, podlaczajac kablem USB widzi dysk, ale wejsc do niego nie moge. Nie wiem czy bezposrednia przycyzna moze byc fakt, ze pare dni wczesniej spadla mi z lozka z wys. 20cm. Dwa razy wczesniej tez mi spadla, ale zawsze dzialala. Dopiero po jakims czasie przestawala dzialac - zazwyczaj gdy lezala na biurku/lozku. Pol roku temu, jak i dzisiaj -  gralam na niej, polozylam na biurku, a 10min wczesniej juz nie dzialala. W serwisie ZA KAZDYM RAZEM powod naprawy jest inny, mimo ze objawy sa te same (raz wymiana zlacza usb, innym - reinstalka i wymiana wyswietlacza). Teraz bedzie to juz trzecia i ostatnia naprawa w ramach gwarancji. Oczywisice wyslanie jej do serwisu zawsze konczy sie totalna czystka danych. Czy spotkal sie z Was juz ktos z tego typu problemem? Jak sobie z nim radzic?

Dzieki za podpowiedzi!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórka to rodzaj żeński więc ona. Na gwarancji mogą naprawiać Ci i 30 razy w jej ramach a i tak nie wrócą kasy. Inna sprawa rękojmia, można poczytać i może żądać wymiany na nowy lub zwrotu pieniędzy. Przy upadkach faktycznie mogą pękać ścieżki, przy noszeniu w spodniach raczej nie grozi pęknięcie płyty głównej ze względu na jej położenie i wielkość- prędzej poleci wyświetlacz lub ramka. Podejrzewam raczej defekt pamięci. Mam tak w starym HTC desire 820, działa sobie sprawnie, leżąc na półce, regularnie ładowany co jakiś czas się wyłączając i i jedyne co zostaje to reset przez kompa. Jak nie wymienią płyty głównej to pewnie tak się co jakiś czas będzie działo. Pseudonaukowe przyczyny jak żyły wodne raczej bym olał bo równie dobrze można napisać że to krasnoludki w nocy Ci komórkę wyłączyły:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziomek999 Nie zauważyłem tego słowa "komorke". Nie myślałem że ktoś uwierzy w tą żyłę wodną, ale jednak... to było napisane prześmiewczo. :D No w tym przypadku trudno wygiąć płytę główną główną w tylnej kieszeni, ale kto wie..., tutaj też mówiłem bardziej ogólnie, np Mi Mote 10 ma podłużną, Iphone'y. Koniec końców serwis i już. Trzeba dobrze opisać zgłoszenie może tym razem wymienią płytę główną.

Edytowane przez gawllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...