Skocz do zawartości

Jaki Xiaomi po Note 5 Pro ?


fake4r

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przymierzam się do przesiadki z mojego Note 5 Pro na coś nowszego. Może ktoś niedawno też miał taki dylemat który model wybrać? 
Chciałbym żeby nowy telefon nie był za drogi, nie zależy mi na najnowszych flagowcach. Szukam raczej czegoś w promocji w kwocie 700-800 zł z Chin. No wiadomo trochę już lepszy procek, aparat, itp.
Wymagania:

Rozmiarowo nie większy niż Note 5, a najlepiej jakby był nieco mniejszy, choć może to być trudne..
4/64 wystarczy
Bateria minimum 4000mAh
Fajnie jakby miał metalową obudowę ale absolutnie nie szkło
No i MIUI

Reszta w zasadzie jest mało ważna, czy będzie NFC czy nie, USB-C też nie musi być

Na co warto wymienić Note 5 Pro ?

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak czekam, i czekam.. RN5p jest bardzo udany. A kolejne z serii redmi jak nie wycięcia w ekranie to znowu szklo. Już myślałem na 9t ale wadzi mi brak diody z przodu i brak obsługi sd. Teraz na widoku był note10 ale znowu bez sd.. i tak czekam sobie dalej. Coś nowego bym chciał a na żywca nie mam co kupić - za wybredny jestem. Może w końcu jakiś mi10se  albo 10t się pojawi i trafią w moje gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest mały problem z wyborem :)
Ja piszę że poczekam bo mój RN5p ma dopiero roczek i sprawuję się cacy . Swego czasu czekałem na RN7 ale jak go wreszcie wypuścili i go zobaczyłem to stwierdziłem że dobrze zrobiłem kupując RN5p .Teraz pozostaje czekać aż miejmy nadzieję coś drgnie i pojawi się naprawdę fajny Xiaomi w normalnej odbudowie . Może RN9 lub RN10 zobaczymy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...