gostomek

Zmiana utworu - muzyka

Recommended Posts

Witajcie,

Jak jest u was z tą zmianą muzyki?

Wszystko działa jak powinno, czy jednak przeciwnie?

U mnie niestety nie działa na Tidal/Spotify

Na deezer, yt i praktycznie wszędzie gdzie używałem to działa.

• Tapatalk 6.5.6 B&W
• OnePlus 6T

Sprawdzałem na Muzyka systemowej i Poweramp - działa

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Mi przez jakiś czas nie działało, nagle wróciło do normy, najczęściej używam Spotify.

Nie było wtedy, żadnej aktualizacji (może telefonu przed awaria, ale nie mam pewności, telefon Galaxy s9+). Zupełnie nie wiem co jest grane, zauważyłem, że działa z powrotem przelaczajcac utwory z kierownicy w samochodzie i przy okazji sprawdziłem czy dzisiaj do na zegarku i o dziwo z powrotem było ok.

Jak przestało działać, odinstalowywalem mi fit i n&f, instalowalem we wszystkich kombinacjach, czasem zaczynało działać na samym n&f, oczywiście restartiwalem i czyścilem, nic nie pomogło.

Po jakimś czasie samo zaczęło działać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj w nocy 3 razy obudziła mnie muzyka (ten sam utwór) nie pomogło żadne wyciszenie. Ponieważ była to apka systemowa a żadnego wirusa nie mam, pomyślałem że był to wynik wczorajszych prób zmiany muzyki poprzez opaskę.
Wydaje się że dopiero w nocy załapał ale dziwny przypadek.

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

ale wielkosc przyciskow to zenada szkoda ze ktos nie ma fw zeby poprzerabiać czcionki itp. 
to z muzyką przydaloby sie tylko dwa ev. trzy przyciski wielkie do zmiany piosenek i pauza przytrzymanie np. zwiekszanie zmijeszania glosnosci a tak to naprawde malutkie to :(

O tak łatwiej jest trafić niż w Stratosie, zdziwiło mnie to , że moimi paluchami udaje się przełączanie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Czy tylko ja mam taki problem czy tak to jest zrobione?

Zmienianie utworów, pogłaszanie/przyciszanie i pauza/play działa na odblokowanym ekranie w Spotify, YouTube Vanced, Poweramp, a gdy telefon zablokuje to... opaska świruje. Poprawnie wykrywa granie utworu ale rzadko kiedy (raz na dziesięć) mogę coś zrobić. Za każdym razem jak zmieniam utwór lub robię coś innego to przychodzi powiadomienie z nazwą piosenki i to tyle.