zoltan78

Xiaomi Mi 9S 5G

Recommended Posts

Bateria, ekran, OIS - największe bolączki Mi 9 wyeliminowane (poza softem he he). 

Niestety 5G będzie drogi i mało dostępny, to własnie ciekawostka, nikt tego nie kupi w Polsce pewnie. Cena przekroczy tą z OP7, a to już będzie zwykły gadżet bez racjonalnych  argumentów. 

To fakt, cena tego telefonu będzie jego piętą Achillesa. Widać to na przykładzie MiMix3 a MiMix3 5G.

Z drugiej strony jest nadzieja, że do serii Mi lub Mix trafią w przyszłości ekrany 2K i większe baterie. Coś w końcu zaczyna się dziać, a nie klepanie kotletów z nowym prockiem. 

Tego jeszcze nikt nie wie bo telefon oficjalnie się jeszcze nie pojawił na rynku. Lecz nie ma co liczyć że będzie kosztował podobnie jak Mi9. Będzie przepaść cenowa dużą.

Jak wersja 8-12GB RAM z 128GB pamięci wewnętrznej będzie w granicach 2500zł to wezmę dla żony. 

Śmieszny jesteś. Po pierwsze co niby miało by dyktować jakieś kosmiczne ceny, po drugie najdroższe modele Xiaomi nigdy nie kosztowały wiele więcej niż 2500.

Zobaczysz, wspomnisz moje słowa.

Ps.

Sam smieszny jestes.

Wszystko co 5G jest obecnie bardzo drogie

Najpierw to muszą być dla nas dostępne, bo Mix 3 5G to widziałem dość krótko. 

Guest

Obstawiam że więcej niż 3k zł nie będzie kosztować, Xiaomi musi mieć sprzedaż telefonów, leżaki sklepowe czy magazynowe ich nie satysfakcjonują, inna sprawa to polityka firmy, u nich liczy się tylko sprzedaż i zysk, ostatnio mieli spadki co zaraz się na Giełdzie odbiło.

10 minut temu, okey72 napisał:

Czy ktoś poleca ten model? Zastanawiam się nad zakupem  :) 

Ten model nazywa się Xiaomi Mi9 Pro 5G. Jak najbardziej fajny model, zamierzam też go kupić. Chociaż liczyłem, że aparat do samojebek będzie ukryty pod wyświetlaczem. 

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

Tat... Tak... Tani będzie... Tak samo jak Mix Alpha... ;-)

Wersja 8/128 kosztuje 2500zł, nie ma tragedii. 

Edited by rock'n'rolla