Rastaw

Biała kreska na ekranie w bardzo słoneczny dzień

Recommended Posts

Witam dzisiaj odebrałem , moją opaskę i ponieważ jest mocno słoneczny dzień od razu mi się rzuciła w oczy pewna rzecz na ekranie. A więc jest taki pasek na ekranie , ale widać go tylko przy mocnym świetle (jak na załączonym zdjęciu) . Czy jest to wada mojej opaski czy każda tak ma ? Zaznaczam ,że widać to tylko pod odpowiednim kątem i mocnym świetle.

Pozdrawiam

20190807-084341-hdr.jpg

na razie ją ponoszę bo dopiero od dzisiaj ją odebrałem a mam 14 dni do oddania , (kupiłem ją z polskiej dystrybucji) , ale tą wadę widać tylko i wyłącznie przy bardzo ostrym świetle .

17 minut temu, Rastaw napisał:

Witam dzisiaj odebrałem , moją opaskę i ponieważ jest mocno słoneczny dzień od razu mi się rzuciła w oczy pewna rzecz na ekranie. A więc jest taki pasek na ekranie , ale widać go tylko przy mocnym świetle (jak na załączonym zdjęciu) .

To na bank jest wada ekranu. To kwestia uszkodzonej ścieżki na taśmie łączącej ekran z płytą. Tak jak napisał @Sqize, reklamuj i niech wymienią opaskę na nową.

ja bym reklamował bo nigdy nie wiadomo co będzie dalej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poprawię osoby wyżej - nie reklamuj, tylko skorzystaj z prawa do zwrotu przez 14 dni bez podania przyczyny i kup nową. ;)