Sign in to follow this  
zagrobelny

Opaska nie wyświetla treści SMS jedynie powiadomienie, dlaczego?

Recommended Posts

Opaska nie wyświetla treści SMS (zawartości) jedynie powiadomienie że sms przyszedł i od kogo, dlaczego? CZy da sie wyświetlać zawartość SMS? Oczywiście połączenia telefoniczne też przychodzą. Mam najnowszy soft dostępny w Mi fit i w opasce mi band 4. Co robię nie tak?

Też tak miałem na Mi Fit, zapewne było związane to z blokadą ekranu. Może gdzieś w opcjach to jest, ale ja rozwiązałem problem za pomocą zewnętrznej aplikacji (Mi Band Tools, ale Notify też to potrafi), w której włączyłem powiadomienia.

@Zenderable Fajnie że odpowiadasz, dzięki  :) . Używasz mi band tools zamiast mi fit którą odinstalowałeś tak? Albo jedna albo druga aplikacja ma być zainstalowana? Którą oceniasz na lepszą? Tools jest płatna, mi fit bezpłatna, czy warto zapłacić za lepszą aplikację jeśli pokazuje treść smsów?

Edited by zagrobelny

1 godzinę temu, zagrobelny napisał:

Używasz mi band tools zamiast mi fit którą odinstalowałeś tak? Albo jedna albo druga aplikacja ma być zainstalowana?

W przypadku Mi Band Tools musisz również zainstalować Mi fit. Nie ma możliwości działania Mi Band tools bez Mi fit. 

Działają mi powiadomienia inne i alarty pogodowe ale nie wyświetlają się treści SMS (zawartość) pisze tylko przy każdej sms przychodzącym "nieprzeczytane". Nie wiem co mogę jeszcze sprawdzić.... macie pomysł?

810141d5-4ed0-4d44-9e1d-910951763ea2 .jpg. .panel2.jpg

EDIT: ROZWIĄZAŁEM mój problem:  Zawartość SMS nie pokazywała się ponieważ w aplikacji SMS ma być zaznaczona (ON) opcja "Podgląd na ekranie blokady" tak jak w zdjęciu zrzucie poniżej. Nic do tego nie ma opcja globalna o nazwie zbliżonej do "Pokazuj powiadomienia wszystkie na ekranie blokady" którą mam wyłączoną czyli nic mi nie pokazuje. Dziękuję za sugestie i pomysły.

sms.jpg

Edited by zagrobelny

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this