Jump to content

Zakup Mi9 SE

ferris74
 Share

Recommended Posts

Witajcie, chcę kupić ten telefonik i mam pytania. Czy zakup w necie z tzw "dystrybucji europejskiej" nie spowoduje jakiegoś problemu w działaniu? Jak z serwisem Xiaomi w przypadku takiego zakupu? Możecie polecić jakąś aukcję na allego, zależy mi żeby była sprzedaż ratalna. Nie chcę płacić w sklepie 1,5k skoro mogę zaoszczędzić kilka złotych.

• 2 weeks later...

Jak się ma gwarancja producenta do realizacji jej w PL ? Czy telefon kupiony w Chinach muszę odesłać do chin czy mogę pójść z nim do MI store w Polsce? 

Waham się między Mi Mix 2s a Mi 9 SE, ktoś może używał obu i coś doradzi? Na papierze wychodzą podobnie pomimo że Mix starszy jest prawie o rok...

• 7 months later...

Są jeszcze oferty na amazonie za ponad 1500zl i na banggood za 1200zl, którą opcje lepiej wybrać? Szczerze mówiąc nastawiłem sie na ten telefon bo nie widze innego wyboru jesli chodzi o stosunek jakość /cena/mały rozmiar. 

@matek143 dzisiaj był na Amazonie Galaxy S10e za 1922zł (płatność Revolutem). Trzy lata gwarancji. 

1500zł to dużo za mi9se.

Warto wziąć pod uwagę zakup z Warehouse (sprzedaje Amazon) czyli przedmioty po zwrotach. Mi9 se w b.dobrym stanie 331€ po uwzględnieniu różnicy w vat. Dwa lata gwarancji Amazon. Jednak to wciąż drogo.

Pozostałe Mi9se dostępne na Amazon sprzedają inni sprzedawcy. W takim przypadku najlepiej jak obsługa i wysyłka realizowana jest przez Amazon.

Edited by mariusz.ur