Skocz do zawartości

Mi Box - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


tosshi2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej. 

Gdzieś miałem ruską (oczywiście...) paczkę z rootem i resztą. 

Mi akurat Google Play się nie udało przejść bo nie dało się konta założyć ale z tego co czytałem to nie ma problemu.

Tylko na co komu root? Przecież na tym stawiasz XBMC i oglądasz filmy.

Sam mam drugiego boxa na Rockchipie i na nowym sofcie modowanym jest super cacy i nigdy mi nie przyszło do głowy by cokolwiek robić co wymagałoby roota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Czesc

Po ostatnim uutomatycznym update'cie firmware'a z ver. 1.3.98 na 1.3.114 zauwazylem ze WiFi w Mini Mi Box strasznie wolno dziala. Przesyl na testach mam na poziomie ~40kb/s, gdzie wczesniej mialem po kilka mega. Czy rowniez tak macie? Powinienem zrobic reroll na starsza wersje? Czy macie jakas stronke gdzie mozna sciagnac najnowsza wersje firmware - nie tylko stable?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Brunerus napisał:

Czesc

Po ostatnim uutomatycznym update'cie firmware'a z ver. 1.3.98 na 1.3.114 zauwazylem ze WiFi w Mini Mi Box strasznie wolno dziala. Przesyl na testach mam na poziomie ~40kb/s, gdzie wczesniej mialem po kilka mega. Czy rowniez tak macie? Powinienem zrobic reroll na starsza wersje? Czy macie jakas stronke gdzie mozna sciagnac najnowsza wersje firmware - nie tylko stable?

nvmd - wrocilem do wczesniejszej wersji i dziala teraz normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Posiadam Mi Box Mini, najnowszy firmware i najnowszy Kodi.

Problem polega na tym, ze podczas ogladania filmu via Kodi srednio po 10-20 min wychodzi z filmu i musze ponownie go uruchamiac (to samo na Genesis to samo na Phynix). Wgralem starszy firmware - nic nie pomoglo. Dodatkowo - jak zatrzymam film na chwile - to po ok 5 min sam wychodzi z filmu.

Jakies pomysly jak ten problem rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam zastanawiam się nad kupnem mi box (international) a tu na forum przeczytałem że mają one w wersji 3 problem ze sklep Play oraz jak działaja te mi box z rozgałęźnikami USB bo chciałbym se podłączyć do niego pendrive, klawiatura, mysz i pada USB jednocześnie ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akszyn
Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tzw.: miracast ma problemy poczekam aż wyjdzie jakaś inna wersja mi box w której będzie można bez problemu wykonać kopię lustrzaną ekranu telefonu przy pomocy wbudowanego tam Chromecast 

Edytowane przez akszyn
Uzupełnienie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2017 o 18:42, akszyn napisał:

Skoro tzw.: miracast ma problemy poczekam aż wyjdzie jakaś inna wersja mi box w której będzie można bez problemu wykonać kopię lustrzaną ekranu telefonu przy pomocy wbudowanego tam Chromecast 

Jaki znowu Micrcast ? te boxy nie mają Mircasta tylko Google Cast.

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tzw.: miracast ma problemy poczekam aż wyjdzie jakaś inna wersja mi box w której będzie można bez problemu wykonać kopię lustrzaną ekranu telefonu przy pomocy wbudowanego tam Chromecast 


Nie miałem żadnego problemu wykonać kopię lustrzaną ekranu z redmi note 3 na mi box 3 (4k android tv)

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, akszyn napisał:

czy któraś wersja mi box z polaka wersja językową ma pilota z funkcja air mouse bo Posiadam w domu taki pilot Magic remote LG smart tv i czy jest możliwość sparowac z mi box jeśli tak to jak ?

Edytowane przez akszyn
Nie udana próba użycia tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2017 o 17:29, akszyn napisał:

gniazdo jack zintegrowane z optycznym łączem w standardzie SPDIF

Co nic to nie mówi, gniazdo jack ale jakie analogowe stereo + wyjście optyczne czy jeszcze na dodatek elektryczne, czy wszystkie razem ?

Bo niby skąd taki kabel

http://www.lelong.com.my/xiaomi-mibox-mi-box-ver-3-s-pdif-cable-connector-mitv-mi-tv-cavarii-166007484-2017-07-Sale-P.htm

czyli jest tam tez cyfrowe elektryczne a nie tylko optyczne jak i zapewne analogowe stereo, jest to zapewne taka hybryda.

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia, wyjście jest wyjściem nie wydaje mi sie ze co wersja boxa projektowaliby inne gniazdo, poza tym skoro zrobili tego typu wyjście w formie 3,5mm jacka to nie jest tylko optycznym wyjściem, nie miałoby to sensu taka forma gniazda dla tylko optycznego. Tu masz potwierdzenie ze działa tez jako wyjście cyfrowe elektryczne - https://xiaomi.eu/community/threads/trouble-getting-sound-through-optical-on-latest-4k-mibox.25917/

Acid - czyli to gniazdo działa rowniez jako wyjscie analogowe zapewne, możesz potwierdzić ?

 

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PeterMac napisał:

Nie ma to znaczenia, wyjście jest wyjściem nie wydaje mi sie ze co wersja boxa projektowaliby inne gniazdo, poza tym skoro zrobili tego typu wyjście w formie 3,5mm jacka to nie jest tylko optycznym wyjściem, nie miałoby to sensu taka forma gniazda dla tylko optycznego. Tu masz potwierdzenie ze działa tez jako wyjście cyfrowe elektryczne - https://xiaomi.eu/community/threads/trouble-getting-sound-through-optical-on-latest-4k-mibox.25917/

Acid - czyli to gniazdo działa rowniez jako wyjscie analogowe zapewne, możesz potwierdzić ?

 

Tak, nie będą nic zmieniali wszystkie urządzenia na jedno kopyto, tak jak napisałem w innym temacie link do tematu z 2014 roku.

Napisałem, że na pewno jest to wyjście optyczne spdif, a nie tylko optyczne spdif.

Prawdopodobnie stereo analogowe( nie sprawdzałem) i wątpliwe iż elektryczne spdif (też nie sprawdzałem.

Edytowane przez iborkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2017 o 09:13, iborkim napisał:

A wiesz że mi box 3 jest kilka rodzajów? Dlaczego uważasz, że kabel będzie pasował do 4k Android TV.

Jak poznać którą to wersję mi box zakupiłem bez włączania go?

Edytowane przez akszyn
Błąd połączenia z serwerem według tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę listę tych kodów który to który mi box np.: że z końcówką xyz to z miui a z 123 to android tv international lub 1b# to wersja z pilotem typu air mouse?

Edytowane przez akszyn
Sprecyzowanie pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten mi box jest ok? będzie w nim google play itd? Soft jest spoko?

Edytowane przez Ostry777
https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Xiaomi-Mi-Box-3-Android-6-0-Smart-Set-top-TV-Box-Quad-Core/311331_32794919714.html?spm=2114.12010612.0.0.65ftiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...